ZA GŁOSEM SERCA odcinek 3 SEZON 1 TV PULS OGLĄDAJ [SERIAL] – ZA DARMO Za głosem serca odc. 3 VOD [29.12.17 * pt.] – kliknij i ZOBACZ [WIDEO+ZDJĘCIA]:

29 grudnia 2017 0 przez Seriale_on_line
Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa

ZA GŁOSEM SERCA odcinek 3 SEZON 1 TV PULS OGLĄDAJ  Za głosem serca odcinek 3 z 29.12.2017 VOD – kliknij LINK, żeby obejrzeć online za darmo serial Za głosem serca odcinek 3 – ZOBACZ TERAZ:[the_ad id=”376704″]

Baner VoD Strefa

ZA GŁOSEM SERCA odcinek 3 >> LINK DOWNLOAD Za głosem serca odcinek 3 online VOD [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie jeśli LINK DOWNLOAD nie działa poprawnie, sprawdź TUTAJ HERE dostępność odcinka]. Serial udostępniany jest na platformie playplus.pl od 3-7 dni po emisji w TV.

Za głosem serca odc. 3 online ZA GŁOSEM SERCA odcinek 3 SEZON 1 TV PULS OGLĄDAJ  w TV :

  • gdzie: TV PULS
  • kiedy: piątek, 29.12.2017
  • godzina: 18:00
  • online Za głosem serca odc 3: od 29.12
  • online za darmo Za głosem serca odc. 3: TAK,  – patrz LINK powyżej

[the_ad id=”43251″]

Za głosem serca odcinek 3:

Za głosem serca odc. 3 możesz obejrzeć klikając LINK na górze. Oprócz tego powtórkę serialu zobaczysz w następujących terminach

  • /brak informacji o powtórkach/

[the_ad id=”43253″]

ZA GŁOSEM SERCA odcinek 3:

ZA GŁOSEM SERCA odcinek 3 – opis producenta:

Piękna i dobra Monserrata, pochodząca z szanowanej i wysoko postawionej rodziny, wiedzie życie usłane różami. Wszystko zmienia się, gdy wbrew woli swojej matki zakochuje się w przystojnym kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Monserraty – Graciela – to kobieta wyżej ceniąca pozory i status społeczny niż szczęście własnego dziecka. Rozdziela więc kochanków wrabiając kaprala w przestępstwo, a córkę stawiając w sytuacji bez wyjścia… Żeby ratować majątek rodziny Monserrata zgadza się wyjść za bogatego i zakochanego w niej Alejandro.

Baner VoD Strefa

ZA GŁOSEM SERCA odcinek 3 SEZON 1 TV PULS OGLĄDAJ

ZA GŁOSEM SERCA odcinek 3 SEZON 1 TV PULS OGLĄDAJ


Wydaje się, że życie kobiety na nowo się układa, a ona zaczyna odwzajemniać uczucie męża. Tymczasem wszystko znowu się komplikuje, gdy w życiu Monserraty ponownie pojawia się jej dawna miłość José Luis… Zaskakujące zwroty akcji, trudne wybory i nieoczekiwane zdarzenia nie ułatwią trójce bohaterów drogi do szczęścia. Czy Monserrata rozdarta między dwoma mężczyznami dokona właściwego wyboru i zazna prawdziwego szczęścia?

 << ZA GŁOSEM SERCA odc. 2 PULS  | Za głosem serca odcinek 4 >>


Źródło ilustracji:

wszystkie – TV PULS zrzuty ekranu ze zwiastuna Za głosem serca odc. 3

[the_ad id=”43242″]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Baner VoD Strefa