Co byście powiedzieli na lektor w wykonaniu Michała Żebrowskiego. Zwiastun  serialu Wiedźmin z lektorem aktora!!!!!!

Co byście powiedzieli na lektor w wykonaniu Michała Żebrowskiego. Zwiastun serialu Wiedźmin z lektorem aktora!!!!!!

9 września 2019 0 przez Seriale_on_line

 Czyżby Netflix przygotowywał się do przyjęcia Michała Żebrowskiego jako lektora w naszej wersji “Wiedźmina”?

Pojawiła się ciekawa alternatywa zwiastuna, w których znajduje się dwóch wiedźminów.

Netflix zasłynął w polskim kraju fajnymi kampaniami promocyjnymi seriali, jakie mają interesować nie garstkę fanów ogólnoświatowej popkultury (ci i oczywiście już z serwisu korzystają), a tychże, którzy wybierają to co polskie. Mieliśmy zatem “Orange Is the New Black” z Beatą Kozidrak oraz Magdą Gessler, Monikę Brodkę w promocji “Stranger Things” lub telefon ze skarbówki do Profesora z “Domu z papieru”. A jaki jest pomysł na “Wiedźmina”?

 

 

Wiedźmin – Michał Żebrowski w zwiastunie

Kilka dni temu na kanale użytkownika Navi na YouTube pojawił się zwiastun netfliksowego “Wiedźmina” nie z polskimi napisami, natomiast z lektorem. Tenże lektor to człowiek dobrze polskim fanom znany – Michał Żebrowski, czyli Geralt z serialu TVP.

Jak wskazuje właściciel kanału, jaki wspomaga akcję “Chcemy ‘Wiedźmina’ z polskim dubbingiem”, nie jest to pomysł fanowski. To oficjalny zwiastun z polskim lektorem, jaki poprzez kilkanaście godzin był widoczny na Netfliksie, zanim go usunięto.

O co chodzi? Albo to jedynie element nowej akcji promocyjnej i na zwiastunach się skończy? A może Netflix przygotowuje grunt pod ogłoszenie, iż “Wiedźmin” w Polsce będzie osiągalny z Michałem Żebrowskim jako lektorem? Jakiś ukłon pod adresem polskich fanów na pewno by nie zaszkodził.

Wiedźmin – kiedy premiera serialu Netflix?

Zgodnie z oficjalnym opisem od Netfliksa, serialowy “Wiedźmin” będzie pełną rozmachu opowieścią o przeznaczeniu i rodzinie. Fabuła dzieje się na Lądzie, gdzie ludzie, elfy, wiedźminy, gnomy oraz potwory rywalizują o przeżycie. Gdzie dobro i zniszczenie nie pozwalają się tak łatwo rozróżnić. Kluczowe role odgrywają Henry Cavill (Geralt z Rivii), Anya Cholatra (Yennefer) oraz Freya Allan (Ciri). 1. sezon będzie liczyć 8 odcinków.

Premiery możemy spodziewać się przed końcem roku, przy czym nie wiadomo kiedy dokładnie. Początkowo krążyła data 20 grudnia jako najbardziej możliwa. Pod koniec sierpnia atmosferę podgrzał Giovanni Eūgene Altamarquéz, jeden z producentów wykonawczych serialu. Na Twitterze zasugerował, iż “Wiedźmina” zobaczymy już w listopadzie. Tweety od tego czasu zdążyły zniknąć – pozostaje czekać na oficjalne ogłoszenie daty premiery.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]