SPRAWIEDLIWI WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 83 online IPLA PL TV – OGLĄDAJ ZA DARMO Sprawiedliwi Wydział Kryminalny odc. 83 VOD / ipla [1.05.17 * pn.]. Kliknij i ZOBACZ:

29 kwietnia 2017 0 przez Seriale_on_line
Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa

SPRAWIEDLIWI WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 83 online IPLA PL TV – OGLĄDAJ ZA DARMO SPRAWIEDLIWI – WYDZIAŁ KRYMINALNY odc. 83 ipla / VOD. Kliknij LINK, żeby obejrzeć odcinek 83 Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny z 1.05.2017 – ZOBACZ TERAZ nowy sezon:

Baner VoD Strefa

SPRAWIEDLIWI – WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 83 online NOWY SEZON LINK Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny  odcinek 83 online ipla.pl TV 4 [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ]

SPRAWIEDLIWI WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 83 online IPLA PL TV i TV – OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TV 4
  • kiedy: poniedziałek, 1.05.2017
  • godzina: 20:00
  • online za darmo SPRAWIEDLIWI – WYDZIAŁ KRYMINALNY odc. 83 online: TAK – patrz LINK na górze

[the_ad id=”43251″]

SPRAWIEDLIWI WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 83 online POWTÓRKA – zobacz:

Powtórka serialu SPRAWIEDLIWI – WYDZIAŁ KRYMINALNY odc. 83 dostępna jest pod LINKiem na górze artykułu. Oprócz tego można ją obejrzeć w następujących terminach:

  • piątek, 5 maja, godzina 21:40 TV 4

[the_ad id=”43253″]

Baner VoD Strefa

SPRAWIEDLIWI – WYDZIAŁ KRYMINALNY odc. 83 vod / ipla – opis, STRESZCZENIE:

Dwóch policjantów z drogówki zostaje zastrzelonych w czasie patrolu. Sprawca jest bardzo sprytny zabezpieczył się, zabierając z radiowozu nośnik danych z kamery. Przybylska w trakcie przeszukiwania samochodu znajduje notatnik służbowy, w którym widnieje zapis z numerami rejestracyjnymi zatrzymanego samochodu. Ta informacja jest pierwszym tropem w sprawie. Śledztwo ujawnia, że kryminalni mają do czynienia z profesjonalnym zabójcą. Krąg jego ofiar stale się powiększa, a za każdym razem wyprzedza o krok ruch śledczych. Tymczasem Kowalski chcąc przeprosić patolog Dobecką zaprasza ją na randkę. Ku jego zaskoczeniu kobieta zgadza się na spotkanie. Spięty Bolek raz za razem popełnia jednak gafy.
SPRAWIEDLIWI – WYDZIAŁ KRYMINALNY vod / ipla – opis, STRESZCZENIE:
Nowy serial kryminalny, przygotowany przez twórców hitu „Policjantki i Policjanci”. Fabuła serialu jest bardzo zbliżona i koncentruje się na pracy dwóch par policjantów, które stanowią dwa zespoły dochodzeniowe. Prowadzone przez nich śledztwa, rozbudowują się jednocześnie wątki osobiste pierwszoplanowych postaci, które ukazują życiowe perypetie i uczuciowe komplikacje. Dynamiczną akcję podkreślają techniki zastosowane w realizacji, m.in. zdjęcia nakręcone przy pomocy dronów. W obsadzie telewidzowie zobaczą m.in. znanego z “W-11-Wydział Śledczy” Sebastiana Wątrobę, Marka Włodarczyka oraz grono młodych aktorów: Kamilę Ścibiorek, Michała Mrozka, Weronikę Lewoń i Dariusza Karpińskiego.

SPRAWIEDLIWI WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 83 online IPLA PL TV

SPRAWIEDLIWI WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 83 online IPLA PL TV

 >>SPRAWIEDLIWI WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 82 online | SPRAWIEDLIWI WYDZIAŁ KRYMINALNY odc. 84 IPLA >>

[the_ad id=”43242″]


Źródło:

Ilustracje/ ipla.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Baner VoD Strefa