“Ślub od pierwszego wejrzenia 3” Anita i Adrian powiększają rodzinę! Syn już niedługo się urodzi!

“Ślub od pierwszego wejrzenia 3” Anita i Adrian powiększają rodzinę! Syn już niedługo się urodzi!

25 lutego 2019 Wyłącz przez Seriale_on_line

Anita i Adrian bohaterowie z 3. edycji programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” zostaną rodzicami! Wspaniałą i radosną nowinę przekazali widzom w czasie weekendowego wydania “Dzień Dobry TVN”. Zdradzili nawet płeć dziecka!

36,6°C ODCINEK 2 ONLINE TVN PLAYER [ LINK VIDEO + STRESZCZENIE ] – Elektroniczne papierosy. Czy są szkodliwe? Mikroby na nowych ubraniach.

Ślub od pierwszego wejrzenia 3 online Anita i Adrian powiększają rodzinę:

Poprzedni odcinek 12 sezon 3 ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA  >>

Anita i Adrian poznali się na planie programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego w czasie ich własnego ślubu. Z dwojga obcych sobie osób stali się małżeństwem, a już niebawem zostaną rodzicami.

Dopiero co jesienią 2018 r. w TVN mogliśmy oglądać 3. edycję programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Radosną nowinę przekazali swoim fanom podczas wywiadu dla “Dzień dobry TVN”. Zaraz po programie wstawili na swoje profile zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości, że ich rodzina wkrótce się powiększy.

View this post on Instagram

Czasami aż brak słów, by wyrazić wszystkie uczucia. Rok temu nie pomyślelibyśmy nawet jak wiele niespodzianek przyniesie nam los, ile wspaniałych doświadczeń i nowych wyzwań. Wiem, że mój mąż będzie najlepszym tatą pod słońcem! Foto. @agnieszkapietrzykfotografia @krzychuwasielewski Make-up @czuper.monika_makeup Włosy @lukaszdarlak Sukienka @misha_glam Część tych pięknych mebli dla dzieci pochodzi z naszym zdaniem najbardziej stylowej marki @caramella_interiors 💙 #będziemyrodzicami #ślubodpierwszegowejrzeniatvn #amilliondreams #bestdad #storyofmylife #nawiosnębędzienaswięcej

A post shared by Anita Szydłowska (@anitaczylija) on

Spośród trzech skojarzonych przez ekspertów par, tylko jedna pozostała w związku małżeńskim. Co więcej, Anita i Adrian wciąż są razem i… spodziewają się dziecka!

Od początku Adrian nie ukrywał swojego zauroczenia Anitą. Piękna tancerka od razu skradła jego serce. Sama także postanowiła dać sobie i Adrianowi szansę na udany związek. Wydawało się, że ta relacja może być trudna do utrzymania, ze względu na sporą odległość, jaka ich dzieli. Ona mieszka w Krakowie, a on swoje dotychczasowe życie budował w Szczecinie. Mimo to, oboje zdecydowali, że chcą pozostać w małżeństwie, a teraz, goszcząc w “Dzień Dobry TVN” ogłosili, że wkrótce zostaną rodzicami!

– Dość długo udało nam się utrzymać tę wiadomość w tajemnicy. Najpierw musieliśmy sami wszystko sobie ułożyć, a dopiero teraz możemy cieszyć się ze wszystkimi tym, co nas postało – wskazuje Anita. – Życie wywróciło nam się do góry nogami – dodaje Adrian. Para zdradziła także, że dziecko, którego się spodziewają to chłopiec. Gratulujemy!

[ GALERIA ZDJĘĆ ] ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA ONLINE:

Ślub od pierwszego wejrzenia online [odcinek 1]:

Program ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA emitowany na antenie TVN o godzinie 22:30. Premierę 1 odcinka Ślub od pierwszego wejrzenia VoD zobaczymy w poniedziałek 25.02.2019 w TV. Na VoD PLAYER Ślub od pierwszego wejrzenia  dostępny ZA DARMO online w internecie po emisji. Opis, streszczenie sprawdź w artykule: Kliknij LINK żeby obejrzeć Ślub od pierwszego wejrzenia 1 z dn. 25.02.2019. 

>> Ślub od pierwszego wejrzenia player w online-tv.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać informacje o udostępnionych właśnie programach!]

Oglądaj Ślub od pierwszego wejrzenia 1 odcinek online ZA DARMO VOD w telewizji:

Powtórka 1. odcinka programu Ślub od pierwszego wejrzenia dostępna jest pod LINKiem powyżej. Oprócz tego program można również obejrzeć w następujących terminach:

[ Kliknij link stacji powyżej, aby przejść do kanału TVN LIVE STREAM]:

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]