ŚLAD 35 ODCINEK ONLINE IPLA [ STRESZCZENIE + LINK VIDEO ] – Morderstwo żony znanego pisarza i jej kochanka! Tajemnice przeszłości wychodzą na jaw!

ŚLAD 35 ODCINEK ONLINE IPLA [ STRESZCZENIE + LINK VIDEO ] – Morderstwo żony znanego pisarza i jej kochanka! Tajemnice przeszłości wychodzą na jaw!

25 lutego 2019 Wyłącz przez Seriale_on_line

Ślad odcinek 35 odcinek. Na IPLA.tv Ślad odc. 35 ZA DARMO. Gdzie OGLĄDAĆ ONLINE Ślad odcinek 35 z 6.03 LINK [ link do odcinka znajduje się pod galerią zdjęć ] Kiedy ZA DARMO powtórka odc. 35 sez. 2 Ślad. Gdzie STRESZCZENIE, opis SERIALU Ślad odc 35 OPIS? – ZOBACZ TERAZ:

BAKE OFF ALE CIACHO 5 FINAŁ ONLINE VOD TVP – Wygrał: Marcin Błański. GRATULUJEMY!

[ STRESZCZENIE ] ŚLAD ODCINEK 35 ODCINEK ONLINE IPLA TV:

W 34 odcinku Ślad VoD KLIKNIJ i ZOBACZ:>>

  • W willi znanego pisarza Jerzego Tarnowskiego brutalnie zamordowano jego młodą żonę Weronikę i jej kochanka, psychiatrę Michała Nowaka.
  • Literat od roku leczył się w klinice denata.
  • W dniu morderstwa mężczyzna w tajemnicy został na chwilę wypuszczony z oddziału przez żonę Nowaka, która akurat miała dyżur.
  • Ona też znalazła pacjenta w jego domu i odkryła ciała ofiar.
  • Szybko sprzątnęła ślady krwi i wróciła z Tarnowskim do szpitala.
  • Wkrótce wychodzi na jaw, że kochankowie rok wstecz zainscenizowali przed nieświadomym Tarnowskim takie samo jak teraz zabójstwo.
  • Dzięki temu zrobili z niego osobę niepoczytalną i umieścili w klinice psychiatrycznej, sami zaś korzystali z jego pieniędzy.
  • Okazuje się również, że pisarz pracuje nad kryminałem, w którym ze szczegółami opisuje podobną zbrodnię.
  • Wgląd do niej miał za pośrednictwem swojej kochanki, asystentki pisarza, jego syn z pierwszego małżeństwa i to on staje się głównym podejrzanym w sprawie.

ŚLAD odcinek 36 sez. 2>>

[ GALERIA ZDJĘĆ ] ŚLAD 35 ODCINEK ONLINE IPLA V0D:

THE VOICE KIDS 2 FINAŁ ONLINE VOD TVP Wygrała: Ania Dąbrowska z drużyny Cleo!

>> Ślad ipla w online-tv.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać informacje o udostępnionych właśnie serialach!]

Serial Ślad emitowany na antenie TV POLSAT codziennie ok godziny 22:05 Premiera odcinka 35 serialu Ślad VOD można obejrzeć w TV w środę 6.03.2019. Po emisji serial dostępny jest online w internecie ZA DARMO link poniżej. OPIS, streszczenie znajdziesz w artykule: KLIKNIJ LINK i sprawdź

Oglądaj  Ślad odcinek 35 odcinek ONLINE ZA DARMO IPLA VOD/POLSAT w telewizji:

Powtórka 35. odcinka serialu Ślad dostępna jest pod LINKiem powyżej. Oprócz tego serial można również obejrzeć w następujących terminach:

  • POLSAT

[ Kliknij link stacji powyżej, aby przejść do kanału POLSAT TRANSMISJA LIVE STREAM]:

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]