ROLNIK SZUKA ŻONY sez. 6 odc. 0 UCZESTNICY online VOD [ ZDJĘCIA + LINK VIDEO ] – Wizytówki rolników!

ROLNIK SZUKA ŻONY sez. 6 odc. 0 UCZESTNICY online VOD [ ZDJĘCIA + LINK VIDEO ] – Wizytówki rolników!

1 maja 2019 Wyłącz przez Seriale_on_line

ROLNIK SZUKA ŻONY VI uczestnicy online VOD TVP. OGLĄDAJ Rolnik szuka żony WIZYTÓWKI w niedzielę ONLINE ZA DARMO. Kliknij LINK [ link znajduje się na końcu wpisu po galerią zdjęć ] i oglądaj VOD Rolnik szuka żony  sez. 6 odc. 0 – ZOBACZ TERAZ:

ŚLEPNĄC OD ŚWIATEŁ 1 ODCINEK SEZON 1 S01E01 PL 1080p WEB-DL H 264 AC3-NN [ ZDJĘCIA + LINK VIDEO ]

[ SYLWETKI + GALERIA ] ROLNIK SZUKA ŻONY 1 ODCINEK UCZESTNICY ONLINE VOD:

UCZESTNICY Programu rozrywkowego Rolnik Szuka Żony:

  • Najpopularniejszy program rozrywkowy w Polsce startuje po raz szósty!
  • To opowieść o tym, że trudno jest być samotnym, że nie warto rezygnować z szukania miłości i szczęścia, że nadzieja nigdy nie umiera, a marzenia się czasami spełniają.
  • Jak dowodzą kolejne „rolnikowe” śluby i dzieci, miłość można znaleźć niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania, czy okoliczności.
  • W odcinku „0” pokazujemy sylwetki dziewięciu rolników, wybranych spośród setek osób, które zgłosiły się do udziału w kolejnej edycji programu.
  • Przez następne kilka tygodni nasi bohaterowie będą czekać na listy od osób zainteresowanych spotkaniem z nimi.
  • Wszystkie listy trafią do adresatów, a losy piątki, która cieszyć się będzie największym zainteresowaniem, będziemy śledzić w kolejnych odcinkach VI edycji programu

Rolnik szuka żony 6 – kandydaci:

ROBERT : ma 23 lata i jest najmłodszym uczestnikiem w historii programu. Obecnie kończy studia w Warszawie, ale zaraz po zdobyciu wykształcenia zamierza wrócić do rodziny na wieś, aby pomóc w prowadzeniu gospodarstwa. Życie w mieście nie jest dla mnie – powiedział Marcie Manowskiej młody rolnik.

Znajomi ze studiów nazywają go ziemniaczanym baronem, ale Robert po prostu uwielbia produkcję ziemniaków. Robert do tej pory był w dwóch poważnych związkach z dziewczynami, które były od niego starsze. Niestety, nigdy się nie udało.

Teraz Robert szuka dziewczyny, która jest samotna, nie ma dzieci i może być od niego maksymalnie 5 lat starsza. Szczerość i prawdomówność – to cechy, jakich poszukuje Robert.

JAKUB: cały swój dorobek zawdzięcza ciężkiej pracy. Ma 42 lata i jest bardzo przedsiębiorczy. Każdy swój dzień zaczyna od sprawdzenia kursów walut oraz notowań giełdy, a dopiero później idzie na pole.

Widać, że jest poważnym człowiekiem, który jeszcze poważniej podchodzi do biznesu. Jakub zajmuje się m.in. hodowlą świń, lecz w końcu uznał, że praca nie może być całym jego życiem. Od dawna jest sam. Jakub nie widzi przeszkód w tym, aby związać się z kobietą, które już mają dzieci.

Nie ma konkretnego typu, twierdzi, że kobieta po prostu musi mieć to coś.

PAWEŁ:  30 lat stara się być wzorem dla swojego syna, a teraz szuka kobiety, z którą zbuduje stały związek. Aby rozbudować gospodarstwo jeździł na tirach.

Nie traktuje swojego rozwodu jako porażki życiowej, ponieważ ten związek dał mu syna, największy skarb w życiu. Jego kobieta musi być miła, otwarta oraz zdecydowana – czasem musi krzyknąć i przywołać Pawła do porządku.

Teraz jednak Paweł ucieka w pracę, samotność go dobija. Co ciekawe, Paweł ubiega się o unieważnienie ślubu kościelnego.

WIECZNA MIŁOŚĆ 2 ODCINEK 163 VOD [ LINK VIDEO ] – Kemal znów prowadzi śledztwo w sprawie Deniz! Zeynep odrzuca propozycję Emira!

SŁAWOMIR : jest zapracowanym rolnikiem, ponieważ jest również… strażakiem! Sławek hoduje krowy, ale jego pasją są także… pszczoły.

Mężczyzna ma 34 lata i jego rodzice uważają, że to najwyższy czas, aby u jego boku w końcu pojawiła się kobieta, która go nie zrani i nie będzie chciała przenieść się do miasta.

Sławomir woli, aby napisały do niego dziewczyny bezdzietne, które są zdecydowane na poważny związek.

WALDEMAR: samodzielnie prowadzi małe gospodarstwo rolne, ma dwójkę dzieci i jest kościelnym organistą. Mężczyzna ma 46 lat i pracuje również jako… przedstawiciel biznesowo-ubezpieczeniowy!

Na brak pracy nie może narzekać, ale niestety narzeka na brak kobiety. Uwielbia podróże, zwiedził kawał świata, a do tego bezgranicznie kocha swoje dzieci, które wspierają go w decyzji wzięcia udziału w programie. Jego była żona w ogóle nie kontaktuje się z dziećmi, całkowicie się odcięła od rodziny.

Teraz Waldemar szuka kobiety, dla której zrobi wszystko i która zrobi wszystko dla niego.

ADRIAN: L. 28 – nie planował zostania rolnikiem. Dawniej pracował jako geodeta, ale los była nieprzewidywalny.

Teraz zajmuje się uprawą kwiatów. Uwielbia góry i odcięcie się od świata, zdając się tylko na przyrodę i naturę. Szuka dziewczyny, która będzie wyrozumiała i zrozumie jego zajęcie.

Marzy mu się ślub kościelny oraz dzieci.

SEBASTIAN twierdzi, że prawdziwy mężczyzna musi mieć zasady. Mężczyzna ma 37 lat i brak kobiety bardzo mu doskwiera.

Jego bracia znaleźli sobie żony, więc nie może być gorszy. Co ciekawe, Sebastian kiedyś wygrał samochód, więc może można nazwać go szczęściarzem? Szuka kobiety, która jest szczera i ma swoje zdanie. Podobne zdanie na ten temat ma Marta, siostra Sebastiana.

Mężczyzna twierdzi, że bez problemów mógłby być kobietą, która jest po rozwodzie i ma dzieci.

SEWERYN samotnie prowadzi gospodarstwo i agroturystykę. Ma 28 lat i szuka miłości.

Jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na zawał serca. W domu ma basen oraz saunę – widać, że potrafi dbać o gospodarstwo!

Szuka kobiety, która będzie ciepła i kochająca, a także potrafiąca się w pełni zaangażować i w przyszłości prowadzić gospodarstwo z Sewerynem. Szuka partnerki, nie potrzebuje opiekunki.

MAREK jest rozwodnikiem, dla którego rolnictwo jest sposobem na życie. Dawniej pracował w państwowych firmach, ale w końcu postanowił kupić gospodarstwo i zacząć pracę na swoim.

Ma 57 lat i szuka partnerki do wspólnego życia. Jest sam od dwóch lat. Z żoną był od 25 lat, ale nie wyszło. Dzieci zostały wraz z nim.

Kolejne związki po małżeństwie nie wyszły – zbyt duże różnice poglądów oraz wieku. Dla Marka najważniejsza jest rodzina i to ją stawia na pierwszym miejscu.

ROLNIK SZUKA ŻONY ODCINEK 2 następny >>>

 

ZWIASTUN na YouTube nowego programu Rolnik Szuka Żony :

 

ROLNIK SZUKA ŻONY  online VOD TVP. OGLĄDAJ Rolnik szuka żony   ONLINE ZA DARMO można obejrzeć w TV w niedzielę o godzinie 21:15. Po emisji program dostępny jest online w internecie ZA DARMO. OPIS, streszczenie znajdziesz w artykule  – kliknij LINK i ZOBACZ TERAZ:

Rolnik szuka żony VOD w online-tv.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać informacje o udostępnionych właśnie programach!]

Oglądaj  ROLNIK SZUKA ŻONY SEZON ONLINE ZA DARMO VOD w telewizji:

Powtórka 0. odcinka programu Rolnik szuka żony dostępna jest pod LINKiem powyżej. Oprócz tego program można również obejrzeć w następujących terminach:

[ Kliknij link stacji powyżej, aby przejść do kanału TV TRANSMISJA LIVE STREAM]:

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]