PRZYPADKI CEZAREGO P odcinek 4 online TV PULS OGLĄDAJ [SERIAL] – ZA DARMO Przypadki Cezarego P. odc. 4 VOD [30.12.17 * sb.] – kliknij i ZOBACZ [WIDEO+ZDJĘCIA]:

29 grudnia 2017 0 przez Seriale_on_line
Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa

PRZYPADKI CEZAREGO P odcinek 4 online TV PULS OGLĄDAJ Przypadki Cezarego P. odcinek 4 z 30.12.2017 VOD – kliknij LINK, żeby obejrzeć online za darmo serial Przypadki Cezarego P. odcinek 4 – ZOBACZ TERAZ:[the_ad id=”376704″]

Baner VoD Strefa

PRZYPADKI CEZAREGO P odcinek 4 >> LINK DOWNLOAD Przypadki Cezarego P. odcinek 4 online VOD [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie jeśli LINK DOWNLOAD nie działa poprawnie, sprawdź TUTAJ HERE dostępność odcinka]. Serial udostępniany jest na platformie playplus.pl od 4-7 dni.

Przypadki Cezarego P. odc. 4 online PRZYPADKI CEZAREGO P odcinek 4 online TV PULS OGLĄDAJ  w TV :

  • gdzie: TV PULS, playplus.pl
  • kiedy: piątek, 30.12.2017
  • godzina:
  • online Przypadki Cezarego P. odc 4: od 30.12
  • online za darmo Przypadki Cezarego P. odc. 4: TAK,  – patrz LINK powyżej

[the_ad id=”43251″]

Przypadki Cezarego P. odcinek 4 :

Przypadki Cezarego P. odc. 4 możesz obejrzeć klikając LINK na górze. Oprócz tego powtórkę serialu zobaczysz w następujących terminach

  • /brak informacji o powtórkach/

[the_ad id=”43253″]

PRZYPADKI CEZAREGO P odcinek 4:

Cezary P. nie ustaje w poszukiwaniu nowych ról, umożliwiających mu powrót na szczyt. Tym razem trafiła mu się prawdziwa perełka! Otrzymuje propozycję reklamowania materacy za naprawdę duże pieniądze. Właściciel firmy nie jest tym zachwycony ale Cezary P. ma poparcie u jego żony. Jedyne co musi zrobić to stawić się na czas i dobrze zaprezentować podczas spotkania ze swoja szefową, Panem Materacem i jego żoną.

Baner VoD Strefa

PRZYPADKI CEZAREGO P odcinek 4 – opis producenta:

Przypadki Cezarego P. – polski serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej oraz wyprodukowany w 2015, który swoją premierę miał 8 marca 2015 w TV Puls. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w styczniu 2015, natomiast realizacja zakończyła się w marcu 2015.

PRZYPADKI CEZAREGO P odcinek 4 online TV PULS OGLĄDAJ

PRZYPADKI CEZAREGO P odcinek 4 online TV PULS OGLĄDAJ


Serial opisuje historię dawnej ikony polskiego kina – Cezarego P. (Cezary Pazura), który pragnie powrócić na szczyt, jednakże popada w wielkie kłopoty, a także traci cały majątek. Mężczyzna postanawia przeprowadzić się z apartamentu do kamienicy na Pradze, aby rozpocząć zupełnie nowe życie. Na miejscu poznaje piękną sąsiadkę, Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka. W drodze powrotu na szczyt pomagać mu będą Irena (Małgorzata Rożniatowska), szefowa agencji aktorskiej oraz agent Łukasz (Piotr Zelt).

 << PRZYPADKI CEZAREGO P odc. 3 PULS  | Przypadki Cezarego P. odcinek 5 >>


Źródło ilustracji:

wszystkie – TV PULS zrzuty ekranu ze zwiastuna Przypadki Cezarego P. odc. 4

[the_ad id=”43242″]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Baner VoD Strefa