PRZYJACIÓŁKI nowy odcinek 85 streszczenie – Anka boi się raka kryzys w związku Patrycji i Michała przyjaciółki odc 85 przed emisja w Polsacie – kliknij i ZOBACZ:

PRZYJACIÓŁKI nowy odcinek 85 streszczenie – Anka boi się raka kryzys w związku Patrycji i Michała przyjaciółki odc 85 przed emisja w Polsacie – kliknij i ZOBACZ:

29 kwietnia 2016 0 przez Seriale_on_line

PRZYJACIÓŁKI odcinek 85 na ipla.tv – STRESZCZENIE: zgrubienie przy piersi martwi Ankę, Patrycja i Michał nie mogą się dogadać. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Przyjaciółki z dn. 13.05.2016 lub zobacz STRESZCZENIE. Przyjaciółki odc. 85 / Przyjaciółki odcinek 11 sezon 7 dostępny jest za darmo w internecie od 13.05 – kliknij LINK i ZOBACZ:[the_ad id=”43219″]
>> LINK Przyjaciółki odcinek 85 ipla.tv [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/polub Telewizję online na Facebooku, żeby otrzymywać informacje o nowych odcinkach!/UWAGA, Przyjaciółki odc. 85 NIE został udostępniony w oczekiwanym terminie. Gdy zostanie udostępniony, LINK zostanie zaktualizowany.

>> M jak miłość – odcinek 1223 – już dostępny! (płatny)

Przyjaciółki odc. 85 ipla.tv i w TV – gdzie oglądać:

  • kanał: Polsat
  • data emisji w TV: czwartek, 13.05.2016, godzina 21:05
  • dostępność online VOD: nie wcześniej niż w czwartek, 4.05.2016 (który jest dzisiaj?)

Przyjaciółki odcinek 85 POWTÓRKA:

[the_ad id=”43219″]
Powtórkę serialu możesz obejrzeć klikając LINK powyżej.

Przyjaciółki odc. 85 co się wydarzy / wydarzyło:

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) obawia się, że może mieć raka. Wyczuła w okolicy piersi zgrubienie, które niezwykle ją zaniepokoiło. Lekarz kieruje ją na biopsję.Po badaniu Anka spotyka się z przyjaciółkami i opowiada o swoim stanie zdrowia.  Zuza (Anita Sokołowska) radzi jej, żeby zastanowiła się poważniej nad momentem, gdy rzeczywiście zabraknie jej na świecie – rekomenduje sporządzenie testamentu. Inga (Małgorzata Socha) ma zupełnie inne spojrzenie, radzi się nie przejmować i spokojnie czekać na wyniki biopsji.

Przyjaciółki odc. 85: Patrycji nie układa się z Michałem

Czarne chmury nad związkiem Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz). Patrycja nie potrafi przestać narzekać na Michała, wywołuje awanturę pod byle pretekstem.W pierwszym dniu opieki Michała nad Mikołajem (Alan Żaboklicki) obaj lądują w szpitalu. Patrycja wpada w furię.

Przyjaciółki odcinek 85 (sezon 7): Zuza i Janek na kolejnym spotkaniu

Prezes New Banku (Hanna Dunowska) zaprasza Zuzę (Anita Sokołowska) na szkolenie, które potrwa przez cały weekend. Ale Zuza umówiła się już z Jankiem (Marek Bukowski). Francesco (Stefano Terrazzino) jest niepocieszony, że Zuza nie jedzie.

Przyjaciółki odc. 85 s. 7: Robert i Inga wezmą ślub?

Robert (Krzysztof Wieszczek) wprowadza się do Ingi (Małgorzata Socha), oczekuje poważnego związku. Chce pomagać jej przy dziecku i w domu. Zgodnie z nieoficjalnymi przeciekami przed sezonem 7 Przyjaciółek, w Przyjaciółki odc. 86 lub Przyjaciółki odc. 87 para może wziąć ślub!

>> Przyjaciółki odcinek 86 >>

[jeśli strona nie działa, dodaj nas do Ulubionych – zapraszamy ponownie później]

Przyjaciółki – odcinek 85 = Przyjaciółki odcinek 11 sezon 7 – czyli dwa słowa o numeracji odcinków

Niektóre polskie seriale stosują podwójne numeracje, które mogą prowadzić do zakłopotania widzów.Przyjaciółki odc. 85 to równocześnie Przyjaciółki odc. 11 s. 7, czyli 85. odcinek serialu jest jednocześnie 11. odcinkiem 7. sezonu. Żeby sprawa była jeszcze bardziej skomplikowana, niektóre z mediów podają numer odcinka w numeracji ciągłej (85) i poprawny numer sezonu (7) – wygląda to tak: Przyjaciółki 85 (sezon 7).Taki zapis należy rozumieć następująco: jest to 85. odcinek serialu Przyjaciółki, który emitowany był w sezonie 7.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]