Online-tv.pl TELEWIZJA ONLINE za darmo – VOD ZOBACZ TERAZ:


Witaj na jedynym portalu, na którym znajdziesz wszystko, czego potrzeba internaucie. Obejrzysz tutaj najnowsze odcinki swojego ulubionego serialu, zobaczysz kinowe hity i nie wychodząc z domu zaczerpniesz najświeższych informacji z kraju i ze świata. Dla zagorzałych kibiców przygotowaliśmy transmisje live największych wydarzeń sportowych. Ucieknij w świat rozrywki bez obawy o stan twojego portfela – Online-tv.pl jest zupełnie DARMOWY.

Gdzie oglądać filmy i seriale online? Telewizja online – ZA DARMO.

Na naszej stronie obejrzysz za darmo programy, seriale które zostały udostępnione na największych portalach internetowych:

– vod.tvp.pl
– player.pl
– ipla.tv
– hbogo.pl
– axn.pl
– netflix.pl
– showmax.com

[the_ad id=”404007″]

IPLA – wideo ONLINE na życzenie i  telewizja internetowa:

IPLA to telewizja internetowa, która oferuje transmisje na żywo, również dostęp do kilkudziesięciu tysięcy legalnych treści audiowizualnych: programów rozrywkowych, koncertów, seriali relacji sportowych i filmów online. Praktycznie wszystkie programy czy seriale online związane ze stacją Polsat, Grupą ATM można obejrzeć w serwisie IPLA całkowicie za darmo. VoD IPLA.  Płatne są najczęściej filmy pełnometrażowe. Dostęp do nich można uzyskać po wyborze jednej z dwóch opcji: płacąc za każdy film online osobno lub opłacając miesięczny pakiet. W serwisie IPLA można wypróbować przez 14 dni za darmo a po tym okresie wybrać opcję najbardziej odpowiadającą a ceny pakietów wahają się od 10 zł do 50 zł. Niektóre seriale można obejrzeć odpłatnie jeszcze przed emisją w TELEWIZJI.

PLAYER.PL – to serwis z serialami, programami i filmami online:

Portal PLAYER.PL działa na bardzo podobnej zasadzie do serwisu IPLA. Serwis oferuje bezpłatny dostęp do treści całej grupy TVN, jak również do produkcji zewnętrznych dystrybutorów. Pakiety za które zapłacić można są na 30 dni lub konkretny film, program czy serial online. Z kolei Cennik PLAYER.PL jest w przedziale od 10 zł i obejmuje zakres wcześniejszego dostępu do produkcji TVN bez reklam, do 80 zł. Player.PL VoD. W cenie można obejrzeć treści z 37 kanałów z możliwością cofania do 7 dni. Na stronie player.pl są przeważnie polskie filmy online, ale również znaleźć można też sporo filmów zagranicznych.

 

TELEWIZJA ONLINE za granicą Jak OGLĄDAĆZA GRANICĄ online-tv.pl KLIKNIJ

[the_ad id=”402231″]

TVP VOD – seriale i filmy za darmo dla płatników abonamentu Strefa ABO:

Telewizja Polska S.A. również ma własny serwis wideo i filmów na życzenie.  Znajdują się na niej oryginalne produkcje TVP. W kwietniu 2018 Telewizja Polska wprowadziła nowe możliwości uruchamiając Strefa ABO – TVP VoD. Użytkownicy tej strefy otrzymują dostęp m.in. do 700 godzin materiałów BBC Studios, możliwość oglądać darmowych filmów online – ale pod warunkiem, że jest się stałym regularnym płatnikiem abonamentu TVP. Inne osoby również mogą korzystać z tej strefy, ale za dopłatą. Oczywiście jest 14-dniowy darmowy okres próbny, potem usługa kosztuje 9,99 zł miesięcznie. 

Netflix – platforma oferująca seriale i filmy online

Najpopularniejszą platformą streamingową na świecie jest NETFLIX, która w Polsce nadal walczy o prym z w/w serwisami. Platforma Netflix funkcjonuje na polskim rynku od września 2016 roku. Seriale oraz filmy online na platformie Netflix to przeważnie wysokiej jakości produkcje oryginalne, jednak w serwisie jest też dużo zewnętrznych treści. Platforma stara się spełniać oczekiwana swoich użytkowników, m.in. poprzez polecane filmy – dostosowywane do osobistych preferencji widza.

Netflix nie ma w ofercie filmów ani seriali za darmo. Można skorzystać z darmowego okresu próbnego który trwa 30 dni. Później pakiety kosztują w zależności od potrzeb 34 zł, 43 zł lub 52 zł. Pakiety różnią się w zależności od rozdzielczości materiałów i ilości sprzętów, na których można jednocześnie korzystać z Netfliksa. Najczęstsza formą korzystania z serwisu Netflix jest dzielenie konta z grupą znajomych. Dzięki temu można oglądać dostępne w serwisie seriale i filmy online za kilkanaście złotych miesięcznie.

Showmax – platforma streamingowa z filmami i serialami online

Showmax to dość młody serwis, który w lutym 2018 obchodził swoje pierwsze urodziny na polskim rynku. Bardzo podobnie jak Netflix oferuje dostęp do wielu filmów i seriali online, w tym do produkcji oryginalnych (Botoks, Kobiety Mafii).

Ile kosztuje Showmax? Za miesięczny abonament zapłacimy jedynie 19,90 zł. Oczywiście po 14-dniowym darmowym okresie próbnym.

HBO GO – najsłynniejsze seriale i filmy online

HBO stacja może być dumna z najlepszych seriali w historii telewizji. Od lat przedstawia też najnowsze zagraniczne i polskie filmy. Wszystkie można znaleźć również na platformie streamingowej HBO GO, która przez bardzo długi czas dostępna była tylko dla posiadaczy pakietów telewizyjnych (np. Cyfrowy Polsat). Od marca 2018 HBO GO w końcu otworzyło się na wszystkich internautów, można w serwisie oglądać seriale i filmy online płacąc miesięczny abonament w wysokości 29,90 zł. Kwota ta obowiązuje po zakończeniu miesięcznego, bezpłatnego okresu próbnego.