MIŁOSNE POTYCZKI ile odcinków ma turecka telenowela? Historia miłości Hayat i Murata! KLIKNIJ i OGLĄDAJ w internecie online i w TV

MIŁOSNE POTYCZKI ile odcinków ma turecka telenowela? Historia miłości Hayat i Murata! KLIKNIJ i OGLĄDAJ w internecie online i w TV

21 lutego 2019 Wyłącz przez Seriale_on_line

Serial turecki „Miłosne potyczki” który zastąpi „Cena miłości” na antenie TVP 2. Miłosne potyczki można oglądać ZA DARMO na VOD. Gdzie ONLINE Miłosne potyczki? Ile odcinków liczy turecka telenowela Miłosne Potyczki (org. Ask Laftan Anlamaz)? Kiedy powtórka Miłosne potyczki ZA DARMO? STRESZCZENIE serialu Miłosne potyczki OPIS?

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI ile odcinków ma turecka telenowela? Historia Ömera i Zehry! KLIKNIJ i OGLĄDAJ w internecie online i w TV

MIŁOSNE POTYCZKI ONLINE VOD ILE ODCINKÓW:

W Turcji przez kanał Show TV wyemitowano 31 odcinków serialu  “Miłosne potyczki”, a każdy z nich trwał 120 minut. W Polsce można telenowelę oglądać od 14 stycznia 2019 r. i jest emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 13:15 w Dwójce.

Ile odcinków ma “Miłosne potyczki”? W Polsce jeden odcinek telenoweli ma długość ok. 45 minut. Najprawdopodobniej w Polskiej Telewizji zobaczymy łącznie ok 120 odcinków. Wcześniej w ramówce Dwójki zapowiadano tylko 14 epizodów, istniała więc obawa przerwania emisji, zanim widzowie w ogóle zdążą zaprzyjaźnić się z bohaterami. Na szczęście tak się nie stanie. W programie nie ma powtórek odcinków.

Następny odcinek: Miłosne potyczki 35 VoD >>

OGLĄDAJ Miłosne potyczki ZA DARMO ONLINE VOD i w telewizji / STRESZCZENIE:

ZAKOCHANI PO USZY 29 ODCINEK TVN PLAYER [ STRESZCZENIE + LINK VIDEO ] – Asia czuje się winna i rozważa odejście z pracy! Piotr zabiera Joannę na wycieczkę w góry.

Akcja serialu rozgrywa się współcześnie. Główną bohaterką jest Hayat, która niedawno skończyła studia, mieszka z przyjaciółkami w Stambule i szuka pracy. Nie chce wracać do rodzinnego miasteczka, gdzie czeka ją przymusowe zamążpójście. Pewnego dnia, przez przypadek poznaje Murata, jednego z synów właściciela fabryki eleganckiej odzieży. Od tej pory ich drogi skrzyżują się na dłuższy czas.

Obsada:

Hande Erçel jako Hayat Uzun / Sarsılmaz
Burak Deniz jako Murat Sarsılmaz
Bülent Emrah jako Emrah Parlak Cemil
Özcan Tekdemir jako Aslı
Merve Çağıran jako İpek
$related.related jako Doruk Sarsılmaz
Tuğçe Karabacak jako Didem
Demet Gül jako Tuval Yanıkoğlu

>> Miłosne potyczki VOD w online-tv.pl [polub nas na Facebooku, żeby otrzymywać informacje o udostępnionych właśnie serialach!]

Serial Miłosne potyczki emitowany w Telewizji Polskiej na antenie TVP2 codziennie ok godziny 13:15. Premiera odcinka 1 serialu Miłosne potyczki VOD można obejrzeć w TV we wtorek 19.02.2019. Po emisji serial dostępny jest online w internecie ZA DARMO. OPIS, streszczenie znajdziesz w artykule  – kliknij LINK i ZOBACZ TERAZ: MIŁOSNE POTYCZKI odc. 1 na VOD TVP – OGLĄDAJ ZA DARMO.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]