KRÓLOWA SERC odcinek 62 SEZON 1 TV PULS player TVN [SERIAL] – OGLĄDAJ ZA DARMO Królowa Serc odc. 62 VOD [5.01.2018 * pt.] – kliknij i ZOBACZ [WIDEO+ZDJĘCIA]:

29 grudnia 2017 0 przez Seriale_on_line
Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa

KRÓLOWA SERC odcinek 62 SEZON 1 TV PULS player TVN – OGLĄDAJ Królowa Serc odcinek 62 z 5.01.2018 VOD – kliknij LINK, żeby obejrzeć online za darmo serial Królowa Serc odcinek 62 – ZOBACZ TERAZ:[the_ad id=”376704″]

Baner VoD Strefa

KRÓLOWA SERC odcinek 62 SEZON 1 TV PULS player TVN >> LINK DOWNLOAD Królowa Serc odcinek 62 online VOD [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie jeśli LINK DOWNLOAD nie działa poprawnie, sprawdź TUTAJ HERE dostępność odcinka]. Serial udostępniany jest na platformie playplus.pl od 2-7 dni po emisji w TV.

Królowa Serc odc. 62 online KRÓLOWA SERC odcinek 62 SEZON 1 TV PULS player TVN  w TV – OGLĄDAJ:

  • gdzie: TV PULS
  • kiedy: piątek, 5.01.2018
  • godzina: 14:45
  • online Królowa Serc odc 62: od 5.01
  • online za darmo Królowa Serc odc. 62: TAK,  – patrz LINK powyżej

[the_ad id=”43251″]

Królowa Serc odcinek 62 :

Królowa Serc odc. 62 możesz obejrzeć klikając LINK na górze. Oprócz tego powtórkę serialu zobaczysz w następujących terminach

  • /brak informacji o powtórkach/

[the_ad id=”43253″]

KRÓLOWA SERC odcinek 62:

Estefania zakrada się do łóżka Nicolasa. Ten wykorzystuje sytuację, by odpłacić Reinie za zdradę. Juan Jose pokazuje Nicolasowi tajemnicze zdjęcia, które znalazł w domu Estefanii. Dzięki nim Nunez dostaje się do skarbca Królowej Diamentów. Niestety jego obecność zostaje odkryta, a włamywacz uwięziony wewnątrz. Juan Jose pomaga mężczyźnie wydostać się z pułapki. Wkrótce potem Estefania oskarża narzeczonego o zdradę. Reina mówi Susanie, że jej ojciec popełnił samobójstwo z powodu jej matki. Ta nie wytrzymuje i wyznaje kobiecie, że to ona jest jej matką. Reina jednak nie potrafi jej wybaczyć i odchodzi.

Baner VoD Strefa

KRÓLOWA SERC – opis producenta:

Las Vegas – kasyna, intrygi, zemsta i wielka miłość. Opowieść o losach zakochanych-pięknej Reiny i Nicolasa, którzy zostają rozdzieleni na wiele lat.
Piękna Reina Ortiz po śmierci ojca zostaje sama, zdana na łaskę i niełaskę macochy i przyrodniej siostry. Dziewczyna pracuje jako krawcowa w domu mody. Jej projekty cieszą się dużym uznaniem klientek. Pomimo talentu i zjawiskowej urody, na co dzień Reina jest szarą myszką, chowającą się za oprawkami okularów. Pewnego dnia dziewczyna trafia na wystawny ślub jednej ze swoich klientek, która wychodzi za mąż za właściciela kasyna. Na uroczystości obecna jest cała śmietanka towarzyska Las Vegas. To właśnie tam Reina poznaje Nicolasa. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce Nicolas prosi Reinę o rękę. Wydaje się, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału, jednak zagadkowy los ma dla zakochanych inne plany.

KRÓLOWA SERC odcinek 62 SEZON 1 TV PULS player TVN

KRÓLOWA SERC odcinek 62 SEZON 1 TV PULS player TVN

KRÓLOWA SERC odcinek 62 SEZON 1 TV PULS player TVN

Główną bohaterką jest Reina, której nie szczędził los. Jej jedyną rodziną jest macocha oraz przybrana siostra. Reina pracuje jako krawcowa. Jej życie nabiera barw, gdy poznaje przystojnego Nicolasa. Razem postanawiają wziąć potajemnie ślub. Jednak w dniu ich ślubu Nicolas zostaje postrzelony na oczach Estefanii, u której pracuje. Wrobiony w posiadanie narkotyków narzeczony Reiny trafia do więzienia. Załamana Reina dowiaduje się od Estefanii, że jej przyszły mąż nie żyje. Niebawem odkrywa, że jest w ciąży. Dostaje wtedy od Victora de Rosasa propozycję małżeństwa. Zdesperowana zgadza się na związek z mężczyzną. Tymczasem Nicolas zostaje wyciągnięty z więzienia w zamian za pracę jako tajny agent. Mężczyzna zgadza się i zmienia tożsamość. Teraz nazywa się Javier Bolivar. Po ośmiu latach związku Reina i Victor biorą ślub. W dzień ich ślubu w kościele zjawia się Nicolas. Nieszczęśliwie zamężna Reina wybiega za swoją prawdziwą miłością. Pannę młodą potrąca samochód, w wyniku czego traci pamięć z ostatnich ośmiu lat swojego życia. Losy Reiny de Rosas i Javiera Bolivara krzyżują się ponownie. Ktoś czyha na ich życie.

Obsada:

  • Catherine Siachoque,
  • Eugenio Siller,
  • Juan Soler,
  • Paola Nunez,

 << KRÓLOWA SERC odc. 61 PULS  | Królowa Serc odcinek 63 >>


Źródło ilustracji:

wszystkie – TV PULS/TVN PLAYER zrzuty ekranu z serialu Królowa Serc odc. 62

[the_ad id=”43252″]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Baner VoD Strefa