KOMISARZ ALEX odcinek 114 SEZON 9 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial polski Komisarz Alex odc. 114 s. 9 z [6.05. * sob.]. Kliknij i ZOBACZ:

7 maja 2017 0 przez Seriale_on_line
Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa

KOMISARZ ALEX odcinek 114 SEZON 9 online VOD TVP.pl ZA DARMO. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial polski Komisarz Alex pt “Prosto w serce” z dn. 6.05.2017 ONLINE na VOD TVP. Kliknij i ZOBACZ TERAZ:

Baner VoD Strefa

Nowość! Czas 41:45 Oglądaj  online [ ZA DARMO ]

OGLĄDAJ KOMISARZ ALEX  LINK Komisarz Alex odcinek 114 vod.tvp.pl [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ]

KOMISARZ ALEX odcinek 114 SEZON 9 online VOD TVP.pl i TV – OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVP1
  • kiedy w TV Komisarz Alex 114: sobota, 6.05.2017
  • godzina: 20:25
  • online Komisarz Alex 114 płatny: od 4.05 (rano)
  • online Komisarz Alex odcinek 114 online: po emisji odcinka w TVP1 – patrz LINK na górze

[the_ad id=”43251″]

Komisarz Alex odcinek 114 streszczenie, opis:

Ekipa budowlana w trakcie robót trafia na zakopane zwłoki mężczyzny. Ofiarą jest notowany za kradzieże Witold Banaś, który zginął od postrzału w serce. Wszystkie tropy prowadzą policjantów do sprawy napadu sprzed lat. Wtedy dziewczyna Banasia zapewniła mu alibi. Kiedy ginie kolejny uczestnik rabunku, zespół jest przekonany, że obie sprawy łączą się ze sobą. Aby wyjaśnić skomplikowaną zagadkę kryminalną, Nina angażuje się w niebezpieczną znajomość.

Komisarz Alex odc. 114 POWTÓRKA – zobacz:

Powtórka odcinka dostępna jest pod LINKiem powyżej. Oprócz tego serial powtórzony zostanie w następujących terminach:

  • niedziela, 7 maja, godzina 14:20 TVP 1 (powtórka)
  • piątek, 12 maja, godzina 0:15 TVP Seriale
  • piątek, 12 maja, godzina 9:15 TVP Seriale
  • sobota, 13 maja, godzina 18:30 TVP Seriale

[the_ad id=”43253″]

Komisarz Alex  streszczenie, opis:

„Komisarz Alex” to polska wersja popularnej na całym świecie austriacko-włoskiej serii detektywistycznej „Komisarz Rex” („Rex, Cop’s Best Friend”), nadawanej od 1994 roku.

Akcja polskiego serialu skupiona jest wokół trójki pracowników biura policji kryminalnej. Oprócz policjantów, służbę sprawuje tam główny bohater owczarek Alex, który pomaga rozwiązywać kryminalne zagadki – jest dodatkową parą oczu i uszu dla swojego zespołu. „Komisarz Alex” to wartka akcja i trzymająca w napięciu opowieść, która rozgrywa się w najciekawszych miejscach Łodzi.

KOMISARZ ALEX odcinek 114 SEZON 9 online VOD TVP

KOMISARZ ALEX odcinek 114 SEZON 9 online VOD TVP [facebook]

Baner VoD Strefa

Integralnym i nie rozerwalnym elementem są emocje wynikające z relacji policyjnego psa Alexa z zespołem detektywów, walczących z różnymi obliczami przestępczości. Alex który dzięki swoim niezwykłym, niemal ludzkim cechom, pozyskał zaufanie partnerów w pracy.

KOMISARZ ALEX odcinek 114 SEZON 9 online VOD TVP

KOMISARZ ALEX odcinek 114 SEZON 9 online VOD TVP


„Rex, Cop’s Best Friend” został sprzedany do ponad 114 krajów. To jedna z najbardziej popularnych serii na świecie. Serial został przetłumaczony na dziewięć języków, w tym chiński, wietnamski i węgierski. Urok owczarka, który przeprowadził się z Wiednia do Rzymu, i rozwiązuje ekscytujące sprawy kryminalne zapewniły rekordową oglądalność na całym świecie. Obecnie serial ma już 13 sezonów.

KOMISARZ ALEX odcinek 114 SEZON 9 online VOD TVP

KOMISARZ ALEX odcinek 114 SEZON 9 online VOD TVP


W polskiej adaptacji czworonożny policjant nosi imię Alex. W roli jego opiekuna w 9. sezonie będzie Krystian Wieczorek. Wcieli się on w postać komisarza Piotra Górskiego. Na planie pojawi się Ireneusz Czop jako starszy aspirant Ryszard Puchała, który jest związany z Łodzią.

Serial wyreżyserował Robert Wichrowski, który wyprodukował takie seriale jak „Szpilki na Giewoncie”, „Brzydula” czy „Klub szalonych dziewic”. Grający Alexa owczarek niemiecki do swojej roli przygotowany został przez uznaną treserkę Beatę Krzemińską.

<<serial polski Komisarz Alex odcinek 113| VOD serial polski Komisarz Alex odc. 115 >>

[the_ad id=”43242″]


Źródło:

Ilustracja VOD TVP, tekst VOD TVP

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Baner VoD Strefa