GRZECH FATMAGÜL odcinek 145 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Grzech Fatmagul odc. 145 VOD [6.02.17 * pon.] – ZOBACZ:

GRZECH FATMAGÜL odcinek 145 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO Grzech Fatmagul odc. 145 VOD [6.02.17 * pon.] – ZOBACZ:

6 lutego 2017 0 przez Seriale_on_line
Baner VoD Strefa
Baner VoD Strefa

GRZECH FATMAGÜL odcinek 145 online VOD.TVP.pl – OGLĄDAJ serial turecki Grzech Fatmagül odc. 145 ZA DARMO [6.02.2017]. Kliknij LINK i ZOBACZ Grzech Fatmagül odc. 145 ipla / vod – oglądaj TERAZ:

Baner VoD Strefa

>> LINK Grzech Fatmagül odcinek 145 online vod.tvp.pl [odcinek dostępny od godz. 15:00, poniedziałek, 6.02; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ – albo sprawdź odcinek na YouTube dalej]

/strona odświeża się automatycznie co 90 sekund/

GRZECH FATMAGÜL odcinek 145 online vod.tvp.pl i w TV – OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVP 1
  • data premiery TV: poniedziałek, 6.02.2017
  • godzina: 13:50
  • Grzech Fatmagül odcinek 145 VOD TVP.pl: TAK, od 6.02.2017 do 20.02.2017 – patrz LINK powyżej

>> Blondynka odcinek 62 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ VOD Blondynka odc. 62 ZA DARMO [5.02.17 – TVP1]

Grzech Fatmagul odc 145 na YouTube:

>> LINK Grzech Fatmagül odcinek 145 online po turecku z angielskimi napisami [Amara / YouTube; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; mogą wystąpić blokady ze strony nadawcy]Grzech Fatmagül odc. 145 YouTube to Fatmagülün Suçu Ne 73.Bölüm (part 1 / część 1) – możesz go po turecku zobaczyć TUTAJ albo wprost na YouTube.

Grzech Fatmagül odcinek 145 POWTÓRKA – zobacz:

Aby zobaczyć powtórkę, kliknij LINK powyżej. Oprócz tego serial w TV można obejrzeć także w następującym terminie:

  • wtorek, 7.02, godzina ~9:00 – TVP 1

>> NA SYGNALE odcinek 128 online VOD.TVP.pl OGLĄDAJ VOD Na Sygnale odc. 128 przed emisją w TV [8.02]

Grzech Fatmagül odc. 145 opis, STRESZCZENIE:

Mustafie udaje się dodzwonić do Fatmagül. Błaga dziewczynę, by odwołała ślub. Fatmagül żąda, by przestał szukać z nią kontaktu.Jest przerażona i poruszona tym telefonem. Choć przez telefon jest stanowcza, rozmowa bardzo ją denerwuje. Po jej zakończeniu jest w fatalnym stanie psychicznym.GRZECH FATMAGÜL odcinek 145 online

Nie lepiej jest z Mustafą, który płacze w zamkniętu. W końcu w akcie nienawiści i desperacji zleca zamordowanie Kerima. Strażnicy z więzienia dowiadują się w końcu, że Mustafa telefonował – i prowadzą go na przesłuchanie.

GRZECH FATMAGÜL odcinek 145 online

Baner VoD Strefa

Kerim na wieść o telefonie traci panowanie nad sobą. Uspokoi się jednak. Ostatnia przed ślubem wizyta u psychologa pozwoli młodym wytłumaczyć sobie te porywy gniewu.Do Stambułu przyjeżdżają Deniz i jej matka. W domu Kadira i Meryem panuje radosna atmosfera. Jedynie Mukaddes nie potrafi się cieszyć szczęściem młodych.Mehmet i Emre rywalizują o względy Deniz.

GRZECH FATMAGÜL odcinek 145 online

Ayce składa zeznania dotyczące Selima. Namawia ją do tego jej ojciec, który wierzy, że z jego pomocą dziewczyna zdoła uniknąć więzienia. Selim w tym czasie dociera do Grecji.

GRZECH FATMAGÜL odcinek 145 online

Erdogan śni na jawie o swoim ojcu. Mimo że do niego mówi, ten go nie zauważa, nie słyszy. Jak gdyby nie chciał z nim rozmawiać po tych wszystkich krzywdach, które Erdogan wyrządził innym.

GRZECH FATMAGÜL odcinek 145 online

Yaşaranowie mają coraz poważniejsze problemy finansowe..

GRZECH FATMAGÜL odcinek 145 online

Grzech Fatmagül odcinek 145 – producencki opis serialu

Serial jest adaptacją powieści Vedata Turkali. Młoda i piękna Fatmagül mieszka z bratem i bratową w Cesme, nadmorskiej miejscowości w zachodniej Turcji. Wkrótce ma się odbyć jej ślub z Mustafą, miejscowym rybakiem, którego kocha od dziecka.Niestety, tragiczne wydarzenie krzyżuje te plany i odmienia na zawsze jej życie. Pewnego dnia Fatmagül zostaje brutalnie zgwałcona przez czterech młodych mężczyzn odurzonych alkoholem i narkotykami. W oczach miejscowej społeczności staje się pohańbiona…

Grzech Fatmagül odc. 145 i następne – ważna informacja

Grzech Fatmagül odc. 145 na vod.tvp.pl dostępny jest przez 14 dni od emisji. Po tym czasie znika nieodwołalnie z witryny TVP.

<< serial turecki Grzech Fatmagül odc. 142 | Grzech Fatmagül odc. 145 >>


Ilustracje:

  • wszystkie – źródło: Fatmagülun Sucu Ne – oficjalny kanał YouTube
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Baner VoD Strefa