[DRASTYCZNE!] Nożownik atakuje prezydenta Adamowicza w czasie finału WOŚP 2019 [WIDEO, YouTube] – Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje!

[DRASTYCZNE!] Nożownik atakuje prezydenta Adamowicza w czasie finału WOŚP 2019 [WIDEO, YouTube] – Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje!

14 stycznia 2019 0 przez Seriale_on_line
loading...

Tragiczne wydarzenia w Gdańsku. Atak nożownika na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza [CAŁE NAGRANIE DRASTYCZNE!]. WOŚP 2019!  W czasie 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nastąpił atak nożownika na prezydenta Adamowicza. Kto zaatakował prezydenta Gdańska, co krzyczał nożownik na estradzie w czasie Światełka do Nieba WOŚP 2019?

loading...

PIERWSZA MIŁOŚĆ 2802 ODCINEK ONLINE IPLA TV VOD [ STRESZCZENIE + ZDJĘCIA + LINK WIDEO] – Kulczycki nie uczestniczy w pogrzebie Natalii! Sylwia chciała popełnić samobójstwo!

Atak nożownika na Pawła Adamowicza [YOUTUBE] OGLĄDAJ:

Według informacji podanych przez portal wp.pl dramat rozegrał się w niedzielę podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bezpośrednio przed “Światełkiem do Nieba“, o godz. 19:55 mieszkaniec Gdańska ( 27 lat ) wszedł na scenę podbiegł do Prezydenta Gdańska i dźgnął go nożem, zadając Piotrowi Adamowiczowi kilka ciosów.

27-latek po ataku, nawet nie uciekał, tylko podniósł ręce do góry, wykonując gest triumfu.

Przez mikrofon krzyczał: – “Halo! Halo! Nazywam się Stefan W., siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego właśnie zginął Adamowicz”.

Stefan W. został w końcu obezwładniony. Wszystko rozegrało się w ciągu około 90 sekund. Adamowicz na miejscu był reanimowany, potem został przewieziony do szpitala.

Prezydent Adamowicz został uderzony  trzykrotnie nożem w tym między innymi w aortę, a jego stan jest bardzo poważny. Lekarze nie chcą komentować.

27-letni obecnie Stefan W. jest do dyspozycji policji. Został już przebadany na obecność środków odurzających. Prokuratura nie chce na razie mówić o kwestii poczytalności mężczyzny podczas ataku. Stefan W. najprawdopodobniej usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

Stefan W. podczas ataku miał mieć ze sobą plakietkę “media”. Nie wiadomo, jak wszedł w jej posiadanie, ani jak wdarł się na scenę. Jak mówi prokurator Grażyna Wawryniuk, nic nie wskazuje na to, aby atak miał związek z finałem WOŚP w Gdańsku.

loading...

[GALERIA] ATAK NOŻOWNIKA NA PREZYDENTA ADAMOWICZA ONLINE:

loading...

 

CHYŁKA-ZAGINIĘCIE 5 ODCINEK PLAYER PL [ STRESZCZENIE + ZDJĘCIA + LINK VIDEO ] – Zordon proponuje Aronowiczowi ugodę!

 

** AKTUALIZACJA z godziny 15.00

Prezydent Gdańska Adamowicz nie żyje!!

Na skutek masywnego, wielonarządowego urazu (narządów klatki piersiowej – serca, naczyń krwionośnych, przepony oraz narządów jamy brzusznej – jelit, wątroby) prezydent stracił mnóstwo krwi. Przetoczono mu ok. 20 litrów. Po operacji Adamowicz był podłączony do aparatury monitorującej jego parametry życiowe, oddychać pomagał mu respirator. Niestety, po długiej walce nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych. Prezydent Gdańska odszedł ok godziny 13.30.

Sprawca ataku Stefan W. na Prezydenta Gdańska z zarzutem zabójstwa. “Nie przyznał się” – Atak nożownika na Pawła Adamowicza

Sprawca zamachu na Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Stefan W. usłyszał zarzut zabójstwa z motywacji zasługującej na szczególne potępienie – taką informację przekazała po południu rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Grażyna Wawryniuk.

Jak zaznaczyła w czasie spotkania z dziennikarzami, 27-latek zbrodni “dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa, po odbyciu bezwzględnej kary pozbawienia wolności, w wyniku motywów zasługujących na szczególne potępienie”.

“Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu przestępstwa” – poinformowała prok. Wawryniuk.

“Składał wyjaśnienia, natomiast na tym etapie – jeśli chodzi o treść wyjaśnień, które zostały przez niego złożone – nie będziemy udzielać informacji. One (wyjaśnienia) będą wymagały weryfikacji”– zaznaczyła rzeczniczka.

Wieczorem gdański sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował Stefana W. na trzy miesiące.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

loading...