AMERYKA EXPRESS 13 ODCINEK ONLINE VOD [ ZDJĘCIA + LINK VIDEO ]

AMERYKA EXPRESS 13 ODCINEK ONLINE VOD [ ZDJĘCIA + LINK VIDEO ]

4 grudnia 2018 0 przez Seriale_on_line
loading...

13: AMERYKA EXPRESS odcinek 13 TVN Player online OGLĄDAJ – ZA DARMO Ameryka Express odc. 13 z 28.11.2018. Kliknij LINK [ link dostępny pod galerią odcinka ] , żeby zobaczyć Player.pl Ameryka Express TVN – ZOBACZ TERAZ:

loading...

ŁZY CENNET 65 ODCINEK ONLINE VOD TVP PL [ ZDJĘCIA + LINK VIDEO ] – Melisa w końcu trafia do szpitala psychiatrycznego!

loading...

[ STRESZCZENIE / OPIS ] AMERYKA EXPRESS 13 ODCINEK ONLINE :

 • Kolejne gwiazdy rozpoczynają rywalizację.
 • Tym razem wyścig odbywa się w Ameryce Południowej, a jego trasa wiedzie przez Ekwador i Peru.
 • W podróż wyrusza osiem par.
 • Wśród uczestników programu znaleźli się: Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem Chajzerem, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim, Tomasz Karolak z kolegą Jakubem Urbańskim, duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Maciej Musiałowski z koleżanką Anną Małysą, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem, Lara Gessler i jej przyjaciel Piotr Sałata, a także Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajewską.
 • Prowadzącą pozostaje niezmiennie Agnieszka Woźniak-Starak.O zwycięstwo walczą trzy najlepsze duety. Pierwsza misja odbywa się na terenie tarasów solnych. Uczestnicy mają wydobyć dokładnie 30 kilogramów soli. Następnie biorą udział w lokalnej grze.
 • Próbują zdobyć 15 tysięcy punktów, jednocześnie popijając spore porcje kukurydzianego trunku. Kolejne zadanie jest związane z ziemniakami. Para, która jako pierwsza wykona wszystkie misje, a potem dotrze do prowadzącej, wygrywa amulet wart dziesięć tysięcy złotych.
 • Przed wznowieniem rywalizacji wszyscy spożywają rosół z krowim okiem. Prowadząca zleca też gwiazdom uratowanie świnki morskiej i wykonanie na fletni pana pewnej prostej melodii. Ostatni na mecie kończą wyścig tuż przed ścisłym finałem.
 • Pozostali muszą przejść przez grę wytrzymałościową oraz skompletować wielobarwną flagę Cuzco. W programie zwycięża ten, kto jako pierwszy dotrze do Świątyni Słońca i wciągnie flagę na maszt.
 • Co wydarzyło się w tym odcinku?Pierwsza misja odbyła się na terenie pre-inkaskich tarasów solnych. Przyzwyczajeni do ciężaru plecaka uczestnicy nie powinni mieć większego problemu z wydobyciem dokładnie 30 kilogramów soli.
  Następne zadanie było równie proste.
 • Wystarczyło zdobyć 15 tysięcy punktów w lokalną grę w „Żabę” popijając w międzyczasie dosyć solidne porcje tradycyjnego kukurydzianego trunku.Pierwsza para, która wykonała wszystkie zadania i dotarła do prowadzącej wygrała złoty Amulet wart 10 tysięcy złotych.
 • Kolejny etap wyścigu uczestnicy rozpoczęli biesiadą. Każdy uczestnik musiał zjeść lokalny przysmak, czyli rosół z krowim okiem.
 • Po posiłku wystarczyło już tylko uratować świnkę morską przed smutnym końcem na peruwiańskim talerzu, zagrać dziecinnie prostą melodię „Wlazł kotek na płotek” na Fletni Pana i dotrzeć do prowadzącej.Następnego dnia dwie finałowe pary rozpoczęły wyścig od prostej, ale ciężkiej gry wytrzymałościowej.
  Przed ostatnim startem prowadząca wyposażyła uczestników w dwa kolorowe pasy wchodzące w skład flagi Cuzco.
 • Podczas miejskiego wyścigu w jednym z najsłynniejszych turystycznych miejsc świata, pary musiały skompletować wielobarwną flagę.Pierwsza para która dotarła do Świątyni Słońca i wciągnęła flagę na maszt została zwycięzcą najtrudniejszego spośród trzech edycji wyścigu – Ameryka Express.

[ GALERIA ZDJĘĆ ] AMERYKA EXPRESS 13 ODCINEK ONLINE:

WIECZNA MIŁOŚĆ 68 ODCINEK VOD TVP PL [ ZDJĘCIA + LINK VIDEO ] – Fehime odtrąca najmłodszą Zeynep

13: AMERYKA EXPRESS odcinek 13 TVN Player online OGLĄDAJ – ZA DARMO Ameryka Express odc. 13 z 28.11.2018. Kliknij LINK  – ZOBACZ TERAZ:

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

loading...