Maj 6, 2017
92 Views

ZŁOTE SERCE odcinek 95 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ VOD Złote serce odc. 95 ZA DARMO [12.05.17 * pt.] – ZOBACZ:

Napisane przez

ZŁOTE SERCE odcinek 95 online VOD TVP.pl. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial portugalski ZŁOTE SERCE odc. 95 ipla / vod z 12.05.2017 – kliknij LINK i zobacz ZA DARMO:

OGLĄDAJ Złote serce odcinek 95 vod.tvp.pl [ LINK aktywny od ok. 17:00 12.05; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ]

ZŁOTE SERCE odcinek 95 online VOD tvp.pl i w TV – OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVP1
  • kiedy premiera TV: piątek, 12.05.2017
  • godzina: 16:05
  • online Złote serce za darmo w VOD: TAK, patrz LINK na górze

Złote serce odcinek 95 powtórka – zobacz:

Powtórka serialu „Złote serce” odc. 95 dostępna jest pod LINKiem powyżej (przez 33 dni). Oprócz tego powtórkę serialu „Złote serce” odcinek 95 można obejrzeć w następującym terminie:

  • /brak informacji o powtórkach/


Złote serce odcinek 95

Vitor jest przerażony, gdy Fernanda bardo upiera się przy rozwodzie. Maria oznajmia Duarte, że zamierza wynieść się z domu, bo ma dość kłótni z Henrique. Ten tłumaczy jej, że wtedy Henrique będzie chciał sprzedać posiadłość, która była tak droga sercu jego ojca. Joana odwiedza Laurę. Przedstawia się jako wdowa po Manuelu. Niebawem rozpoczyna się winobranie.

ZŁOTE SERCE odcinek 95 online VOD

ZŁOTE SERCE odcinek 95 online VOD

Złote serce na YouTube obejrzyj za darmo zwiastun:

Złote serce (Coração d’Ouro + polski lektor)  STRESZCZENIE, opis:

Historia Marii (Rita Blanco) i jej córki Catariny (Mariana Pacheco), które żyją w biedzie. Pewnego dnia szczęście się do nich uśmiecha. Były pracodawca Marii, Antonio, prosi ją, by znów podjęła u niego pracę. Kłopoty się zaczynają, kiedy właściciel posiadłości postanawia naprawić wyrządzone w przeszłości krzywdy. Schorowany mężczyzna uwzględnia Marię w swoim testamencie.

<< „Złote serce” odcinek 94 VOD TVP | Złote serce odc. 96 >>
Źródło:

Ilustracja – VOD TVP, Tekst VOD TVP

Kategorie:
SERIALE

Zostaw komentarz