ZŁOTE SERCE odcinek 78 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ VOD Złote serce odc. 78 ZA DARMO [13.04.17 * czw.] – ZOBACZ:

OGLĄDAJ ZŁOTE SERCE odcinek 78 online VOD TVP.pl. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial portugalski ZŁOTE SERCE odc. 78 ipla / vod z 13.04.2017 – kliknij LINK i zobacz ZA DARMO:

Złote serce odcinek 78 vod.tvp.pl [ LINK aktywny od ok. 17:00 13.04; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ]

ZŁOTE SERCE odcinek 78 online VOD tvp.pl i w TV – OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVP1
  • kiedy premiera TV: czwartek, 13.04.2017
  • godzina: 16:05
  • online Złote serce za darmo w VOD: TAK, patrz LINK na górze

[the_ad id=”43251″]

Złote serce odcinek 78 powtórka – zobacz:

Powtórka serialu „Złote serce” odc. 78 dostępna jest pod LINKiem powyżej (przez 33 dni). Oprócz tego powtórkę serialu „Złote serce” odcinek 78 można obejrzeć w następującym terminie:

  • /brak informacji o powtórkach/

[the_ad id=”43253″]

Złote serce odcinek 78

 Maria odwiedza Sofię i opowiada jej o przeszłości. Assuncion podsłuchuje ich rozmowę z ukrycia. Mówi potem córce, że jej prawdziwym wrogiem nie jest Maria, tylko Henrique. Catarina jest zadowolona, bo wreszcie nosi nazwisko ojca.
ZŁOTE SERCE odcinek 78 online VOD
ZŁOTE SERCE odcinek 78 online VOD
Chce, żeby Henrique traktował ją tak samo jak Ines. Zamiast tego mężczyzna chce przyśpieszyć jej wyjazd do Stanów Zjednoczonych na studia. Maria postanawia wyrzucić Catrinę z domu w winnicy.

Złote serce (Coração d’Ouro + polski lektor)  STRESZCZENIE, opis:

Historia Marii (Rita Blanco) i jej córki Catariny (Mariana Pacheco), które żyją w biedzie. Pewnego dnia szczęście się do nich uśmiecha. Były pracodawca Marii, Antonio, prosi ją, by znów podjęła u niego pracę. Kłopoty się zaczynają, kiedy właściciel posiadłości postanawia naprawić wyrządzone w przeszłości krzywdy. Schorowany mężczyzna uwzględnia Marię w swoim testamencie.

<< „Złote serce” odcinek 77 VOD TVP | Złote serce odc. 79 >>

[the_ad id=”43242″]


Źródło:

Ilustracja – VOD TVP, Tekst VOD TVP

Koniecznie zobacz: