YOUTUBE Atak w Nicei [18+] - ZOBACZ WIDEO z zamachu we Francji, jak ciężarówka wjeżdża w tłum. Kliknij i OGLĄDAJ:

Napisane przez: online-tv.plZamach w Nicei 14.07.2016 [YOUTUBE] - kliknij LINKi, żeby obejrzeć drastyczne [18+!] wideo z zamachu we Francji, gdy ciężarówka wjeżdża w tłum ludzi. UWAGA, film z zamachu w Nicei wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach - ZOBACZ TERAZ:


>> LINK zamach w Nicei - wideo 1 bez dźwięku - motocyklista próbuje powstrzymać furgonetkę - samochód wjeżdża w tłum [YouTube; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]>> LINK zamiach w Nicei - bezpośrednie ujęcie ciężarówki wjeżdżającej w tłum - wideo 2 [YouTube; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]>> LINK atak w Nicei - oficjalne wiadomości SkyNews - wideo 3 [YouTube; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]>> LINK ofiary ataku w Nicei - wszędzie krew i powyginane ciała - DRASTYCZNE WIDEO 4 [YouTube; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]>> LINK zamach w Nicei - wideo 5 z tłumu - PRZERAŻAJĄCE KRZYKI rozjeżdżanych ludzi [YouTube; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

Zamach w Nicei - co się stało:
  • w tłum ludzi świętujących Dzień Bastylii wjechała ciężarówka przeznaczona do przewozu jedzenia
  • sytuacja miała miejsce na promenadzie w Nicei (Francja)
  • przez pewien czas nie było wiadomo, że to zamach
  • zginęły co najmniej 84 osoby, ponad 100 znalazło się w szpitalu - w tym przynajmniej 18 osób w stanie krytycznym [za LeFigaro.fr]
  • ginęły również dzieci
  • ciężarówka przejechała około 2 kilometry
  • po zatrzymaniu kierowca wyszedł i zaczął strzelać do ludzi
  • istnieją podejrzenia, że w szoferce była druga osoba

Masakra w Nicei - kim był zamachowiec - to Mohamed Lahouaiej Bouhlel - WIĘCEJ::
W szoferce samochodu znaleziono dowód tożsamości, który należy do 31-letniego Francuza tunezyjskiego pochodzenia - to Mohamed Lahouaiej Bouhlel.Do dziś był drobnym przestępcą, który miał na swoim koncie przemoc i kradzieże. Nie był podejrzewany o chęć zorganizowania zamachu, nie interesował się nim wywiad.W aucie znajdowała się też broń i granaty.Zamachowiec został zastrzelony przez policję. Aktualnie nie wiadomo, czy działał sam. Istnieją doniesienia, że w szoferce była druga osoba, która dobijała ludzi strzałami.

Atak w Nicei - nowe fakty:
Jednym z najbardziej wstrząsających zdjęć, które nie jest drastyczne, jest fotografia przodu ciężarówki. Choć auto zmasakrowało kilkadziesiąt osób, przód auta jest tylko naruszony i w żaden sposób nie przypomina choćby samochodów, które brały udział w wypadku drogowym:


W kabinę ciężarówki policja wpakowała kilkadziesiąt kul.


Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nie przegap!