access_timeŚroda 16-03-2016
remove_red_eye3
comment0

NA WSPÓLNEJ odc. 2241 online VOD PLAYER TVN + STRESZCZENIE – oglądaj Na Wspólnej 2241 [17.03.2016 * czwartek]. Kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez: online-tv.plNa Wspólnej 2241 online VOD TVN. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVN Na Wspólnej z dn. 17.03.2016. Na Wspólnej odc. 2241 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:


>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/odcinek dostępny w środę, 16.03.2016, od godziny 21:00/

Na Wspólnej odc. 2241 STRESZCZENIE:
Tomek zgwałci Łucję? Tomek zaprasza Łucję na swoje urodziny. Mówi, że zaprosił tylko ją i kilku dawnych znajomych ze studiów. Kiedy Łucja przychodzi do mieszkania chłopaka, okazuje się, że są… sami! Tymczasem Jagoda z kolegą Tomka z pracy znajdują w komputerze Grudniewskiego skradzione Danielowi, nagie zdjęcie Łucji! I mnóstwo - robionych z ukrycia – nagrań z Łucją w roli głównej…Maria nie odpuszcza Włodkowi! Włodek strasznie jęczy widząc zdrowe śniadanie na stole. Maria zgadza się odpuścić mu restrykcyjną dietę, jeśli mąż zacznie trenować pod jej okiem! Zięba się zgadza.Igor po raz kolejny wrobiony przez Jakuba! Do Igora przychodzi funkcjonariusz CBŚ. Chce wiedzieć, skąd Igor ma informacje o oszustwach finansowych Marcinka, które zamieścił na blogu. Nowak odmawia podania tożsamości swojego informatora. Tymczasem w redakcji  pojawia się Jakub ze swoim prawnikiem – chcą przeprosin i wysokiego odszkodowania od gazety. Naczelny – pewny informacji Igora – odmawia. Nikt nie wie, że informator Igora w rzeczywistości jest… kierowcą Marcinka!
Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.