Cze 17, 2016
0 Views

Włochy – Szwecja WYNIK 1:0 /mecz zakończony 17.06.2016/ – oglądaj mecz Włochy – Szwecja POWTÓRKA. Kliknij i ZOBACZ:

Written by


Euro 2016. WŁOCHY – SZWECJA transmisja NA ŻYWO 17.06 (zakończona). Gdzie oglądać mecz Włochy – Szwecja (Grupa E): Polsat Sport, Polsat Sport 2 od 15:00. Włochy – Szwecja ONLINE ZA DARMO: ipla.tv [dla abonentów]. Kliknij i OGLĄDAJ TERAZ:

>> LINK Włochy – Szwecja transmisja live w ipla.tv [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/strona odświeża się automatycznie co 90 sekund w celu zaprezentowania ewentualnych korekt LINKu online – pozostaw stronę otwartą i sprawdź też LINKI poniżej/

>> GDZIE JEST BURZA – najlepsza aplikacja i witryna z mapą burz nad Polską do pobrania za darmo

Włochy – Szwecja – POWTÓRKA w TV:

  • iątek, 17.06, godzina 17:00 – Polsat Sport 3
  • sobota, 18.06, godzina 1:00 – Polsat Sport 2
  • sobota, 18.06, godzina 5:00 – Polsat Sport 3
  • sobota, 18.06, godzina 7:00 – Polsat Sport 2

 Telewizja online online-tv.pl/ dokłada wszelkich starań, by podane godziny i daty odpowiadały rzeczywistości. Gdyby zostały zmienione, prosimy o korektę w komentarzu.

Euro 2016. Włochy – Szwecja transmisja na żywo 17.06 (zakończona):

  • gdzie: Polsat Sport, Polsat Sport 2
  • kiedy: piątek, 17.06.2016
  • godzina: 15:00 (mecz)
  • stream online Włochy – Szwecja LIVE: TAK, ipla.tv – LINKi na górze i poniżej:

Mecz Włochy – Szwecja na żywo rozegrany zostanie na stadionie Stadium Municipal w Tuluzie. Sędzią będzie pan Viktor Kassai.

Gdzie oglądać w TV mecz Włochy – Szwecja na Euro 2016 – zagraniczne streamy LIVE:


Transmisja TV z meczu Włochy – Szwecja dostępna będzie w Polsat Sport, Polsat Sport 2, a stream online w Polsce będzie dostępny na sport.tvp.pl. Szczegółowe informacje znajdziesz powyżej.W zagranicznych telewizjach streamy online dostępne będą tutaj:>> LINK Włochy vs Szwecja transmisja na żywo w ARD / DAS ERSTE [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; możliwe ograniczenia regionalne]>> LINK Włochy vs Szwecja transmisja na żywo w TSN.CA [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; możliwe ograniczenia regionalne]>> LINK Włochy vs Szwecja transmisja na żywo w ZDF [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; możliwe ograniczenia regionalne]>> LINK Włochy vs Szwecja transmisja na żywo w BBC One (BBC 1) [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; możliwe ograniczenia regionalne]

Włochy – Szwecja wynik 1:0 :


.

Kategorie:
SPORT

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *