Maj 6, 2016
106 Views

WISŁA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK transmisja NA ŻYWO 6.05. Oglądaj mecz Wisła – Jagiellonia online stream. Kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez
WISŁA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK transmisja na żywo w TV i online. Gdzie oglądać na żywo mecz Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok z 35. kolejki Ekstraklasy: Canal+ Sport. Stream online z meczu Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok: piątek, 6.05.2016, od 20:10. Kliknij LINK i oglądaj na żywo:>> LINK Wisła Kraków – Jagiellonia BiałystokTRANSMISJA NA ŻYWO [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/strona odświeża się automatycznie co 90 sekund w celu aktualizacji linku do streamu online/Mecz Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok na żywo (35. kolejka Ekstraklasy) można obejrzeć na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie. Sędzią podczas spotkania będize pan Jarosław Przybył.

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok na żywo. Jagiellonia dyszy żądzą zemsty?

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. W meczu, który odbył się 18 marca, Wisła wygrała z Jagiellonią aż 5:1, wcześniej wynik był zbliżony – 4:1 dla Wisły. Dlatego piłkarze Jagielloni powinni wręcz dyszeć żądzą zemsty.Na pewno nadzieję Jagielloni Białystok rozbudził ostatni mecz Korona – Wisła, w którym Wisła poległa dosłownie w ostatniej minucie – wynik tego meczu to 3:2, wygrała oczywiście Korona Kielce.

Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok?

Jak zwykle w przypadku Ekstraklasy będzie to Canal+ Sport. Studio rozpocznie się tuż przed meczem, go godzinie 20:25. Czy dostępny będzie STREAM ONLINE z meczu Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok?Informacje poniżej:

Mecz Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 6.05 transmisja na żywo:  • gdzie w TV: Canal+ Sport
  • stream online Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok: TAK, canalplussport.pl [LINKI powyżej]
  • kiedy: piątek, 6.05.2016
  • o której: 20:30

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok online – ważne informacje

Mecz Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok online na żywo jest dostępny w ramach usługi NC+ Go lub Canal+ Sport – żadna z tych usług nie jest dostępna za darmo.

Mecz Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 6.05 POWTÓRKA:

  • sobota, 7.05, godzina 11:40 – Canal+ Sport

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 6.05 wynik:
.

Kategorie:
SPORT

Zostaw komentarz