WARSAW SHORE 5 ODC 3 online – oglądaj Warsaw Shore sezon 5 odcinek 3 [18+!]. Kliknij i ZOBACZ TERAZ:WARSAW SHORE 5 odcinek 3 dostępny online! Kliknij LINK i oglądaj nowy sezon Warsaw Shore 5 odc 3 z 13.03.2016 – ZOBACZ TERAZ:


>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/odcinek zostanie udostępniony o 0:25 w poniedziałek, 14.03.2016/

Warsaw Shore 5 odc 3 CO SIĘ WYDARZYŁO:


Ekipa wróciła po szalonej nocy z imprezy. Ptyś razem z Dużą Anią postanowili pobawić się w „wędkarza” i wsypali pół paczki soli do ciasta na naleśniki Piotra. Czyżby Duża po rozmowie z Małą i Magdą postanowiła wrzucić na luz? Żart niestety nie wyszedł, ale czujność chłopaka bardzo spodobała się Ani. Po południu ekipa pojechała do escape roomu, gdzie tylko jednej grupie udało się wydostać z pokoju.

>> FEN 11: ALAN z Warsaw Shore vs Miłek, czyli walka, która nie trwała długo…

Żeby dobrze wyglądać, trzeba się porządnie spocić, więc następną rzeczą, którą zrobiła ekipa był udział w zajęciach crossfitu. Wieczorem Stifler z bliźniakami pojechali do nowej pracy w barze, gdzie ich szefową jest piękna Dżesika. Panowie starali się tak bardzo, że ostatecznie zapomnieli, że w pracy nie pije się alkoholu. Jak wiadomo, czujne oko szefa widzi wszystko! Ostatecznie trójka blondynów dołączyła do klubu do reszty ekipy. Impreza dość szybko się rozkręciła…Chcesz wiedzieć o następnych odcinkach online? Polub online-tv.pl na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *