W RYTMIE SERCA 2 odcinek 16 online IPLA VOD POLSAT

W RYTMIE SERCA 2 odcinek 16 online IPLA VOD POLSAT – ZA DARMO W rytmie serca odc. 3 [11.03.2018 * nd.]. – kliknij, ŻEBY ZOBACZYĆ [WIDEO + ZDJĘCIA]:

W RYTMIE SERCA 2 odcinek 16 online IPLA VOD POLSAT – OGLĄDAJ ZA DARMO W rytmie serca odc. 3 z 11.03.2018 – kliknij LINK, żeby obejrzeć nowy serial Polsatu W rytmie serca z dn. 11.03.2018 – zobacz TERAZ:

>> LINK  W rytmie serca odc. 16 online ZA DARMO [ipla.tv; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK DOWNLOAD nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ HERE] Serial W rytmie serca 2 odc. 3 został udostępniony 11.03.2018. /strona odświeża się automatycznie co 90 sekund w celu ewentualnej korekty LINKów online – możesz pozostawić ją otwartą; odcinek pojawi się w godzinach późniejszych/

W RYTMIE SERCA 2 odcinek 16 online IPLA VOD POLSAT – OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: Polsat
  • premiera TV: niedziela, 11.03.2018
  • kiedy: 20:00
  • online za darmo W rytmie serca odc. 3 ipla.tv: TAK – patrz LINK powyżej

W rytmie serca odcinek 16 POWTÓRKA:

Powtórka serialu W rytmie serca odc. 3 dostępna jest pod LINKiem powyżej.

  • /brak informacji o powtórkach/

W rytmie serca odcinek 16 opis, STRESZCZENIE:

Rubin, ukochany pupil Grzesia, zostaje skradziony przez bandytów, którzy urządzają brutalne walki psów. Tymczasem doktor Zych jest oficjalnie przesłuchiwany w sprawie Wilczyńskiego. Okłamuje Weronikę, mówiąc, że nic nie wie na temat śmierci przyjaciela. W pracy szef przychodni stawia kolejną trudną diagnozę – tym razem w sprawie tajemniczej choroby lokalnego taksówkarza. Adam nadal próbuje zdobyć informacje o swoim ojcu i prosi o pomoc księdza Stanisława. Tymczasem Edward, udając chorego, zostaje pacjentem syna. Poza tym Wilczyński spotyka się z Olgą oraz Bogdanem, którzy proponują mu współpracę.

W rytmie serca odcinek 3 sezon 2 opis producencki:

 

W RYTMIE SERCA 2 odcinek 16 online IPLA VOD POLSAT
W RYTMIE SERCA 2 odcinek 16 online IPLA VOD POLSAT

 

Ważna informacja:

Niektóre polskie seriale stosują podwójne numeracje, które mogą prowadzić do zakłopotania widzów. W rytmie serca odc. 16 to równocześnie W rytmie serca odc. 3 s. 2, czyli 16. odcinek serialu jest jednocześnie 3. odcinkiem 2. sezonu. Żeby sprawa była jeszcze bardziej skomplikowana, niektóre z mediów podają numer odcinka w numeracji ciągłej (16) i poprawny numer sezonu (2) – wygląda to tak: W rytmie serca 16 (sezon 2). Taki zapis należy rozumieć następująco: jest to 16. odcinek całej serii serialu W rytmie serca, który emitowany był w sezonie 2.

>> W rytmie serca sezon 2 odcinek 15 online ipla.tv  |   W rytmie serca 2 odcinek 4 online ipla.tv – OGLĄDAJ: >>

 


Źródło:

Źródło ilustracji:
wszystkie – POLSAT/IPLA TV– zrzuty ekranu z serialu W rytmie serca odc. 16 (3)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz