Sty 11, 2017
215 Views

TYLKO Z TOBĄ odcinek 124 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ VOD Tylko z Tobą odc. 124 ZA DARMO [11.01 * śr.] – kliknij i ZOBACZ:

Written by

TYLKO Z TOBĄ odc. 124 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ ZA DARMO serial turecki Tylko z tobą odcinek 124 z 11.01.2017 – kliknij LINK i przejdź do Tylko z tobą 124 vod JUŻ TERAZ:>> LINK Tylko z tobą odcinek 124 online VOD TVP.PL [LINK powinien być aktywny ok. 18:00; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź TUTAJ dostępność odcinka]/strona odświeża się automatycznie co 90 sekund w celu aktualizacji LINKów online – możesz pozostawić ją otwartą/

Maska antysmogowa i antypyłowa – najtaniej:

>> 19+ odcinek 45 online TVN PLAYER – OGLĄDAJ player 19+ odc. 45 ZA DARMO [11.01.2017 * śr.]

Tylko z tobą odc. 124 online VOD TVP.pl i TV – OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVP2
  • premiera TV: Tylko z tobą odc. 124: środa, 11.01.2017
  • godzina: 17:05
  • online Tylko z Tobą odcinek 124: tak, vod.tvp.pl – po emisji odcinka w TVP2 – patrz LINK na górze

Po turecku 124. odcinek Tylko z tobą na YouTube można obejrzeć poniżej – nosi tytuł Asla Vazgeçmem 45.Bölüm ᴴᴰ. Na inne języki oprócz polskiego tytuł przetłumaczono dosłownie: Never Give Up – Nigdy się nie poddawaj.


>> M JAK MIŁOŚĆ odcinek 1268 online VOD TVP.pl – OGLĄDAJ VOD M jak miłość odc. 1268 przed emisją w TV [11.01 * pon.]Możesz też uruchomić film bezpośrednio TUTAJ, czyli na YouTube.

Tylko z tobą odc. 124 VOD TVP – powtórka – zobacz:

Powtórka Tylko z tobą 124 dostępna jest pod LINKiem powyżej – ale tylko przez 7 dni od emisji. Oprócz tego serial można obejrzeć w następujących terminach:

  • środa, 11.01, godzina 12:40 – TVP2

Tylko z tobą odcinek 124 streszczenie, OPIS:

Nur i Iclal zamknięte w sali początkowo się ze sobą spierają, ale z czasem dochodzą do porozumienia. Nie rozumieją tylko, skąd zbir tak dobrze je zna i ma tyle szczegółów dotyczących ich życia…Kiedy kobiety wreszcie się dogadają, żeby współpracować, zerwą ze ściany głośnik i za jego pomocą obezwładnią jednego ze zbirów Ridvana. Dzięki temu zdobędą broń i wydostaną się poza pokój, w którym je zamknięto.Fatih tymczasem wytłumaczy Yigitowi, o co tak naprawdę chodzi przestępcy i kategorycznie zakaże mu ujawniania tych informacji. Yigit będzie musiał dwoić się i troić, żeby rodzina nie dowiedziała się o akcji policji i porwaniu kobiet – żeby nie spalić akcji.Yigit skłamie, że wszyscy musieli wyjechać poza Stambuł. Zbir w tym czasie wyjątkowo się rozzuchwali, mężczyzna na motocyklu zacznie terroryzować Yigita nawet podczas jazdy. To znak, że Ridvan chce nawiązać kontakt z Yigitem.


Niestety, ucieczka Iclal i Nur się nie uda. Zbiry obezwładnią Iclal, gdy Nur będzie zajęta otwieraniem drzwi. Teoretycznie Nur mogłaby uciec sama, ale woli zawrócić, by nie zostawiać Iclal na pastwę losu.

.

<< Tylko z tobą odc. 123 online VOD TVP.pl || Tylko z tobą odc. 125 >>


Ilustracje:Wszystkie ilustracje pochodzą z kanału Show TV, w którym zostały zamieszczone odcinki Asla Vazgeçmem.
Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *