Cze 18, 2017
157 Views

TRZY RAZY ANA odcinek 123 VOD online IPLA OSTATNI ODCINEK – OGLĄDAJ ipla Trzy razy Ana odc. 123 ZA DARMO [30.06. – pt.]. Kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez

TRZY RAZY ANA odcinek 123 VOD online IPLA OSTATNI ODCINEK. OGLĄDAJ ZA DARMO: Trzy razy Ana odc. 123 VOD w IPLA.TV. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Trzy razy Ana VOD odc. 123 z 30.06.2017 – ZOBACZ TERAZ:

TRZY RAZY ANA odcinek 123 online IPLA.tv OGLĄDAJ ZA DARMO LINK Trzy razy Ana odc. 123 VOD [ipla.tv; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa, kliknij TUTAJ i sprawdź dostępność odcinka]

TRZY RAZY ANA odcinek 123 VOD online IPLA OSTATNI ODCINEK i w TV – OGLĄDAJ:

 • gdzie w TV: TV4
 • premiera TV: piątek, 30.06.
 • godzina 17:00
 • online (ipla.tv) Trzy razy Ana 123 w IPLA.TV:  piątek,  30.06 – patrz LINK

Trzy razy Ana odc. 123 POWTÓRKA – zobacz:

Powtórkę odc. 123 serialu Trzy razy Ana można obejrzeć klikając LINK powyżej. Oprócz tego serial można obejrzeć w następujących terminach:

 • /brak informacji o powtórkach/

Trzy razy Ana odcinek 123 ipla – OPIS, streszczenie:

Trzy razy Ana – OPIS producencki:

Nowa telenowela po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych została zakupiona do emisji w wielu krajach w Europie i na całym świecie.

W potrójnej, tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a w głównych rolach męskich towarzyszą jej: dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie aktor i model. „Trzy razy Ana” to romantyczna opowieść o trzech młodych kobietach, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek.

W pierwszym odcinku serialu „Trzy razy Ana” kilkuletnie trojaczki – Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura jadą z rodzicami samochodem. Jedna z dziewczynek zaczyna być niespokojna – zaczepia siostry, a w końcu próbuje przejść na przednie siedzenia i złapać za kierownicę. Ojciec traci panowanie nad samochodem i dochodzi do tragicznego wypadku, w wyniku którego giną rodzice dziewczynek. Co z siostrami?

TRZY RAZY ANA odcinek 123 VOD online IPLA OSTATNI ODCINEK

TRZY RAZY ANA odcinek 123 VOD online IPLA OSTATNI ODCINEK

Ana Laura traci nogę, a nieprzytomną Anę Lucię porywa nurt rzeki. Tylko Ana Leticia wychodzi z wypadku bez szwanku. Dwie ocalałe dziewczynki są wychowywane przez babcię Ernestę i wujka Mariana, którzy nie wiedzą, że trzecie dziecko zostało znalezione nad wodą i przygarnięte przez ubogą kobietę, Soledad. Ana Lucia cierpi na amnezję i jest przekonana, że Soledad jest jej prawdziwą matką. Ernestina i Mariano nie pogodzili się z myślą o śmierci Any Lucii i przez lata nie ustawali w jej poszukiwaniach, jednak z czasem ich nadzieje na jej odnalezienie przygasły. Tylko Ana Laura wierzy w odnalezienie siostry, natomiast chciwa Ana Leticia robi wszystko, by tak się nie stało.
Ana Laura skrycie kocha Ramira (David Zepeda), syna zarządcy rodzinnego majątku, ale jest przekonana, że nie ma szans u przystojnego, utalentowanego prawnika, przed którym otwierają się perspektywy błyskotliwej kariery. Ana Leticia jest drapieżna, ambitna i manipulująca ludźmi egoistka. Jej mężem jest Marcelo (Sebastián Rulli) – inteligentny i szlachetny mężczyzna o wielkim sercu. Pewnego dnia drogi Marcela i Any Lucii krzyżują się…

Trzy razy Ana Wikipedia – aktorzy:

Poniżej znajduje się spis aktorów oraz ich ról w serialu Trzy razy Ana:

 • Angelique Boyer jako Ana Lucía / Ana Laura / Ana Leticia
 • Sebastián Rulli jako Santiago García / Marcelo
 • David Zepeda jako Ramiro Fuentes
 • Susana Dosamantes jako Ernestina Rivadeneira
 • Blanca Guerra jako Soledad Hernández
 • Pedro Moreno jako Iñaki
 • Eric del Castillo jako Evaristo Guerra

<< Trzy razy Ana odc. 122 online ipla (VOD) | Trzy razy Ana 123 >>Kategorie:
SERIALE

Zostaw komentarz