TELEEXPRESS 20.01.2016 na VOD Teleexpress 20.01.2016 r. w internecie. Oglądaj online Teleexpress ze środy, 20 stycznia 2016 (17:00) na VOD TVP. Kliknij LINK, by obejrzeć:

>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

O Bangladeszu głośno było na całym świecie przed dwoma laty, gdy doszło tam do katastrofy budowlanej. Pochłonęła życie ponad tysiąca osób. To tragiczne wydarzenie jest punktem wyjścia wstrząsającego reportażu Marka Rabija. W Teleexpressowym Przedziale Literackim „Życie na miarę. Odzieżowe niewolnictwo”.

TELEEXPRESS 20.01.2016 na VOD:

>> TELEEXPRESS EXTRA VOD 20.01.2016 na VOD TVP Info. Kliknij i OGLĄDAJ: >>

Autor pojechał do Bangladeszu tuż po zawaleniu się Rana Plaza. W ośmiopiętrowym biurowcu, niezgodnie z jego przeznaczeniem, były szwalnie, zatrudniające tysiące osób. Po roku, gdy media zdążyły zapomnieć o tragedii, Marek Rabij powrócił do miejsca, w którym nic się nie zmieniło.

>  Etna – Rolnik szuka żony TEKST + YOUTUBE. Kliknij i OGLĄDAJ:  >>

Rozmawiał z ludźmi, którzy są najtańszą siłą roboczą, żyją w nieludzkich warunkach i szyją ubrania dla całego świata. – Drodzy Widzowie Teleexpressu, blisko jedna trzecia zawartości Waszej szafy musi pochodzić z Bangladeszu. Jeśli chcecie się dowiedzieć, ile naprawdę kosztuje ta odzież, przeczytajcie koniecznie moją książkę. Zapraszam – mówi autor.

TELEEXPRESS 20.01.2016 na VOD online:

 

<<  Teleexpress VOD  | TELEEXPRESS online 21.01.2016 >>


vod tvp.pl
admin@online-tv.pl