Maj 18, 2016
12 Views

SZPITAL odcinek 527 TVN PLAYER – oglądaj Szpital odc. 18.05.2016 (odc. 527 – środa) – kliknij i ZOBACZ:

Written by


Szpital odcinek 527 TVN PLAYER.pl online za darmo. Oglądaj serial Szpital odcinek 527 z 18.05.2016 online na VOD TVN. Kliknij LINK, żeby przejść do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK Szpital odc. 527 w całości zostanie udostępniony ok. 19:00, 18.05.2016.

Szpital odc. 527 w TVN Player STRESZCZENIE:


Karetka pogotowia przywozi na oddział Maję Krawczyk. 9-latka od urodzenia cierpi na niebezpieczną formę niewydolności oddechowej, zwaną potocznie klątwą Ondyny.Choroba ta oznacza, że dziewczynka w każdej chwili, podczas snu może przestać oddychać. Małą pacjentką zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. Pacjentka marzy, by żyć jak inne dzieci dlatego w tajemnicy wymyka się rodzicom.Dziś podczas ucieczki upadła i dotkliwie się potłukła. Na oddziale dwaj koledzy z osiedla pozwalają dziewczynce jeździć na deskorolce, co omal nie doprowadza do tragedii.Karetka pogotowia przywozi na oddział Malwinę Karaś. 25-latka od dziecka rywalizuje we wszystkim ze swoją o rok starszą siostrą. Kiedy ta zaczęła się spotykać z modelem, pacjentka postanowiła znaleźć sobie jeszcze bardziej atrakcyjnego chłopaka. Po kilku tygodniach bezskutecznych poszukiwań umówiła się w końcu z bardzo przystojnym instruktorem fitness.Jednak w restauracji, w której mieli randkę, wybuchł pożar i ogień silnie poparzył jej dłonie. Kobietę przyjmuje dr Dominika Gajda.Gdy na oddziale pojawia się strażak, który uratował pacjentkę , ta jest nim zauroczona. Kiedy na oddział przyjeżdża jej siostra z przystojnym modelem i oznajmia zaskoczonej 25-latce, że wychodzi za mąż, dziewczyna nie chce być gorsza i za wszelką cenę zamierza poderwać poznanego na oddziale strażaka.

Szpital odcinek 527 – POWTÓRKA:


Powtórka serialu Szpital odc. 527 dostępna jest pod LINKIEM na górze artykułu. Oprócz tego odcinek 527 emitowany będzie w czwartek, 19.05 o godzinie 13:00.

>> Szpital odcinek 528 >>

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment