Maj 16, 2016
58 Views

SZKOŁA – odcinek 288 online TVN PLAYER – OGLĄDAJ Szkoła z 16.05.2016 (odc. 288) – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odcinek 288 online dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA odcinek dzisiejszy z 16.05.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK ZWIASTUN serialu Szkoła – odc. 288 został udostępniony online ok. 17:00 w piątek, 13 maja 2016 r. – odcinek w całości udostępniany jest dobę później. Patrz informacje poniżej.Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

Szkoła odc. 288 online PLAYER TVN i w TV – oglądaj:

  • gdzie: TVN
  • kiedy premiera TV Szkoła 288: poniedziałek, 16.05.2016
  • godzina: 16:00
  • online: tak, player.pl po emisji odcinka

Szkoła odcinek 288 streszczenie:

Dwaj licealiści z 1b, Szymon i Grzesiek, przyjaźnią się i kręcą razem teledyski do znanych piosenek, które potem zamieszczają w internecie. Pomaga im Marta Dobrowolska.

Kłótnia o dziewczynę – co robić

Dziewczyna nie wie, że obaj koledzy są w niej zakochani i dlatego coraz częściej się kłócą. Każdy z nich chce zaimponować nastolatce i ją poderwać.Skłóceni przyjaciele postanawiają osobno nakręcić następny teledysk i każdy z nich każdy z nich chce, żeby Marta zagrała u niego główną rolę.Dziewczyna nie może znieść kłótni przyjaciół, a ci dochodzą do wniosku, że przez swoją rywalizację stracili u niej szanse.Iwona Małkowska z 2a liceum nie może wybaczyć młodszej koleżance, Ani Grochot, że odbiła jej chłopaka. Nastolatka planuje zemstę. Wykorzystuje to, że Ania boi się, że kiedyś może zostać pochowana żywcem w trumnie.

Szkoła 288 – odcinek z trumną i keczupem w roli krwi 🙂

Kiedy okazuje się, że ojciec jednej z gimnazjalistek jest właścicielem zakładu pogrzebowego, plan zemsty staje się coraz bardziej realny. Dziewczyny kradną karawan z trumną, a potem nakłaniają Magdę, żeby podała Ani tabletki nasenne.Tymczasem gimnazjalistka orientuje się, że starsze koleżanki wykorzystały ją i chce się na nich odegrać.

>> Szkoła odcinek 288 i pozostałe <- sprawdź teraz

>> Szkoła – nowy odcinek 289 >>

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment