Maj 6, 2016
24 Views

SZKOŁA – odcinek 282 online TVN PLAYER – OGLĄDAJ Szkoła z 6.05.2016 (odc. 282) – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odc. 282 online dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA z 6.05.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK ZWIASTUN serialu Szkoła – odc. 282 został udostępniony online ok. 17:00 w czwartek, 5 maja 2016 r. – odcinek w całości dostępny będzie później. Patrz informacje poniżej.Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

Szkoła odc. 282 online PLAYER TVN i w TV – oglądaj:

  • gdzie w TV: TVN
  • kiedy: piątek, 6.05.2016
  • godzina: 16:00
  • online: tak, player.pl po emisji odcinka

Szkoła odcinek 282 streszczenie:

Karol Siwecki z licealnej 2a od pewnego czasu sprzedaje w szkole narkotyki. W dilowanie wciągnął nawet swoją dziewczynę Donatę Wojtczak, która jest w nim bardzo zakochana.

Czyżby to ten sam diler, co w serialu Szpital odc. 518?

O nowym dilerze w szkole dowiaduje się przypadkiem Kinga Bazylak. Dziewczyna sama miała kiedyś problemy z narkotykami. Postanawia złapać dilera. Mówi też o nim nauczycielowi wuefu.Kinga i Arek nie wiedzą, że jest nim Karol Siwecki, chłopak Donaty, z którą Arek się przyjaźni. Nieświadomy tego nastolatek organizuje pułapkę na dilera.Okazuje się, że wpada w nią Donata. Nastolatka nie chce jednak wydać Karola.

Czy nauczyciel ma prawo zabrać telefon?

Gimnazjalista Kuba Grzesiak z 2c jest uzależniony od swojego telefonu komórkowego. Chłopak nigdy się z nim nie rozstaje. Bez przerwy sprawdza, co dzieje się w mediach społecznościowych, pisze i odbiera wiadomości, albo gra w gry.Denerwuje to jego przyjaciela z klasy, Irka Marca. Kuba nie chce jednak słyszeć o tym, żeby chociaż na chwilę wyłączyć komórkę. Kuba nie rozstaje się z telefonem nawet podczas lekcji, dlatego zdenerwowana nauczycielka informatyki zabiera mu komórkę i chowa w swojej szafce. Chłopak jest załamany. Postanawia włamać się do pokoju nauczycielskiego.

>> Szkoła odcinek 282 i pozostałe <- sprawdź teraz

>> Szkoła – nowy odcinek 283 >>

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment