Maj 2, 2016
13 Views

SZKOŁA – odcinek 280 TVN PLAYER – online SZKOŁA z 4.05.2016 (odc. 280) – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odc. 280 online dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA z 4.05.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK ZWIASTUN serialu Szkoła – odc. 280 zostanie udostępniony online ok. 17:00 w poniedziałek, 2 maja 2016 r.  – odcinek w całości dostępny będzie później. Patrz informacje poniżej.Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

Szkoła odc. 280 online PLAYER TVN i w TV – oglądaj:

  • gdzie w TV: TVN
  • kiedy: środa, 4.05.2016
  • godzina: 16:00
  • online: tak, player.pl po emisji odcinka

Szkoła odcinek 280 streszczenie:

Gimnazjalistka z 1c Renata Złotnicka wstydzi się swojej mamy, bo kobieta od jakiegoś czasu nadużywa alkoholu. Nastolatka obawia się, że inni uczniowie mogą zauważyć, że jej matka jest alkoholiczką.

Szkoła odc. 280: matka alkoholiczka robi wstyd córce w szkole

Wkrótce kobieta przychodzi pijana do szkoły i kompromituje córkę.Dziewczyna nie chce znać matki i zamierza wyprowadzić się do babci. Sytuacją dziewczyny zaniepokojona jest dyrektor szkoły, Maria Borkowska. Chce pomóc uczennicy i rozmawia z jej matką.

Szkoła z 4.05.2016: Gimnazjalista boi się porwania przez FBI

Radek Borysiak, uczeń 1d gimnazjum niezbyt dobrze się uczy. Jednak kiedy na jednej z lekcji nauczycielka proponuje uczniom wypełnienie testu na inteligencję okazuje się, że chłopak osiągnął w nim wysoki wynik. Gimnazjalista bardzo się z tego cieszy i zaczyna myśleć, że jest geniuszem.Jego kolega postanawia z niego zażartować i przekonuje go że teraz może stać się obiektem eksperymentów. Chłopak wierzy, że może zostać porwany przez FBI, a jego mózg wykorzystany do badań.

>> Szkoła – nowy odcinek 281 >>

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment