Kwi 27, 2016
78 Views

SZKOŁA odcinek 276 PLAYER.pl TVN – online SZKOŁA z 27.04.2016 (odc. 276) – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odc. 276 online dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA z 27.04.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK Szkoła nowy odcinek 276 zostanie udostępniony online ok. 17:00 w środę, 27 kwietnia 2016 r. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!Przed udostępnieniem odcinka 276 serialu Szkoła możesz zapoznać się ze streszczeniem, które znajdziesz poniżej. Pod LINKIEM znajdziesz również zwiastun.

Szkoła odc. 276 online w TVN PLAYER i w TV – oglądaj:

  • gdzie w TV: TVN
  • kiedy: środa, 27.04.2016
  • godzina: 16:00
  • online: tak, player.pl po emisji odcinka

Szkoła dzisiejszy odcinek 276 streszczenie:

Oksana Mazurczak chce umówić się z Tomkiem Witkowskim, który bardzo jej się podoba. Nastolatka prosi o pomoc znaną w szkolę mistrzynię podrywu, Ewę Karasiewicz.Tymczasem Bruno Wasiak, który również ma opinię największego podrywacza wyśmiewa rady Ewy i postanawia udowodnić Oksanie, że sposoby Ewy są nieskuteczne.

>> M jak miłość – nowy odcinek 1220

Licealistka z 2a, Joasia Ratajczak, zaszła w ciążę z chłopakiem swojej przyjaciółki. Dziewczyna przespała się z nim na imprezie, pod wpływem alkoholu i bardzo tego żałuje. Chłopak nie chce nawet słyszeć o dziecku. Jej przyjaciółka i dziewczyna Krzyśka, Ania, martwi się o koleżankę.Nastolatka nie ma pojęcia o tym, że ojcem dziecka jest jej chłopak. Podejrzewa, że przyjaciółka uwiodła nauczyciela, Tomasza Dudziaka! Krzysiek postanawia to wykorzystać!

>> Szkoła – nowy odcinek 277 >>

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment