Kwi 21, 2016
40 Views

SZKOŁA odcinek 273 online TVN PLAYER.pl – oglądaj SZKOŁA 273 odc. z 22.04.2016 online – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odc. 273 online dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA z 22.04.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK Szkoła odcinek 273 zostanie udostępniony online ok. 17:00 w piątek, 22 kwietnia 2016 r. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

>> PAMIĘTNIKI Z WAKACJI odc. 57 już online ipla.tv!

Przed udostępnieniem odcinka 273 serialu Szkoła możesz zapoznać się ze streszczeniem, które znajdziesz poniżej.

Szkoła odc. 273 online w TVN PLAYER i w TV:

  • gdzie w TV: TVN
  • kiedy: piątek, 22.04.2016
  • godzina: 16:00
  • online: tak, player.pl po emisji odcinka

Szkoła odcinek 273 streszczenie:

Uczennica liceum, Pola Węgrzyn jakiś czas temu wpadła w bardzo niebezpieczny nałóg. Pije płyn do dezynfekcji rąk, który zawiera alkohol i w ten sposób się odurza. Pola namawia także koleżankę, Monikę, do wypicia płynu.Dziewczyny stopniowo upijają się. Tymczasem przyjaciółka Moniki coraz bardziej się o nią martwi i postanawia śledzić dziewczynę. Chce wiedzieć, dlaczego zaczęła kolegować się z arogancką i nielubianą Polą. Niespodziewanie Monika znika.

Szkoła nowy odcinek 273 – online

Olimpia Wojas z 1d gimnazjum jest znana w całej szkole z tego, że robi sobie bardzo dużo zdjęć selfie i umieszcza je w Internecie. Konto dziewczyny jest bardzo popularne wśród uczniów, a także nastolatków z całego kraju. Wiele dziewczyn podziwia Olimpię, choć są też tacy, którzy się z niej śmieją.Uczennica nie chce stracić rozgłosu i postanawia zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie, które wszystkich zaskoczy.Na wspólne zdjęcie namawia szkolnego przystojniaka – Jakuba Krajca. Chłopak namawia Olimpię na sfotografowanie się na dachu szkoły. Nastolatka na dachu budynku dostaje ataku paniki.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment