Kwi 8, 2016
55 Views

SZKOŁA odcinek 264 online TVN PLAYER – oglądaj serial SZKOŁA 264 odc. z 11.04.2016 online – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odc. 264 online dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA z 11.04.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK Szkoła odc. 264 zostanie udostępniony ok. 17:00 w poniedziałek, 11 kwietnia 2016 r. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

Szkoła VOD odc. 264 w TVN PLAYER streszczenie:


Dorian Galicki jest uczniem drugiej klasy liceum. Nie lubi się uczyć i jednocześnie uważa, że wszystko mu się należy. Jest zły, bo mama przestała mu dawać kieszonkowe. Nie przywróci mu go, dopóki Dorian nie poprawi ocen. Chłopak nie ma zamiaru tego robić i szuka sposobu, jak zdobyć pieniądze na grę komputerową. Nastolatek postanawia okłamać pierwszoklasistów z gimnazjum, że w szkole grasuje banda wymuszająca haracze i proponuje im ochronę za pieniądze. Tymczasem gimnazjaliści zaczynają mieć wątpliwości, czy banda, przed którą chronić ma ich starszy kolega, w ogóle istnieje…Hubert Żebrowski i Filip Milecki są uczniami klasy 3d gimnazjum. Hubertowi podoba się Edyta Chojnowska. Chłopiec postanowił jej o tym powiedzieć. Tymczasem dziewczyna jest zafascynowana kolegą, który bez zgody nauczycieli namalował na szkole graffiti. Załamany Hubert postanawia zrobić mural, żeby nastolatka w końcu się nim zainteresowała. Chłopak ma zamiar namalować graffiti w pracowni informatycznej i chce swoje dzieło zadedykować Edycie. Dziewczyna jest pod wrażeniem rysunków, a Hubert postanawia wykonać kolejne.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment