Kwi 6, 2016
68 Views

SZKOŁA odcinek 262 online TVN PLAYER – oglądaj serial SZKOŁA 262 odc. z 7.04.2016 online – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odc. 262 online już dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA z 7.04.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK Szkoła odc. 262 zostanie udostępniony ok. 17:00 w czwartek, 7 kwietnia 2016 r. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

Szkoła VOD odc. 262 w TVN PLAYER streszczenie:


Gimnazjalistka Julia Michalik pół roku temu miała wypadek. Wybuchająca petarda uszkodziła jej oko. Dziewczynka przeszła operację przeszczepu rogówki. Nie wie, że dawcą rogówki był zmarły człowiek, bo rodzice ukryli to przed nią. Dopiero w szkole uświadamiają jej to koledzy z klasy, Przemek Malicki i Sebastian Rutecki. 13-latka nie może w to uwierzyć. Dziewczynka jest przerażona. Staje się też ofiarą żartów kolegów z jej klasy.

>> Warsaw Shore 5 odcinek 6 – kliknij i zobacz

Ania Grochot dowiaduje się, że jej chłopak Antek chodzi z nią tylko dlatego, że jest jedną z najładniejszych dziewczyn w szkole. Jest jej z tego powodu przykro i zrywa z nim. Żali się koleżankom, że ma dosyć chłopaków, którzy umawiają się z nią tylko dla jej wyglądu. Po kolejnym zawodzie miłosnym dziewczyna postanawia być mniej atrakcyjna i spróbować żyć bez chłopaków.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment