Kwi 5, 2016
85 Views

SZKOŁA odcinek 261 online TVN PLAYER – oglądaj serial SZKOŁA 261 odc. z 6.04.2016 online – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odc. 261 online już dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA z 6.04.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK Szkoła odc. 261 zostanie udostępniony ok. 17:00 w środę, 6 kwietnia 2016 r. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

Szkoła VOD odc. 261 w TVN PLAYER streszczenie:


Janek Chmielewski spotyka się z Zosią Tomczak. Chłopak namawia ukochaną na ich pierwszy raz, ale Zosia wciąż się waha. Kiedy koledzy wyśmiewają się z Janka, że nie uprawiał jeszcze seksu z dziewczyną. Ten okłamuje ich, że to nieprawda. Namawia Zosię, a ona w końcu zgadza się na seks. Chłopak przygotowuje romantyczną randkę, jednak w ostatniej chwili Zosia wycofuje się, a Janek czuje się rozczarowany.

>> Warsaw Shore 5 odcinek 6 – kliknij i zobacz

Absolwentka liceum, Zuza Jurewicz, razem ze swoim chłopakiem ze studiów organizują w szkole kulinarne warsztaty. Kiedy Arek Brzozowski, z którym kiedyś chodziła Zuza, dowiaduje się o tym, postanawia za wszelką cenę ją odzyskać. Nastolatek ma nadzieję, że dziewczyna wybaczyła mu, że był uzależniony od sterydów i uderzył ją. Wciąż bardzo ją kocha. Chce udowodnić nastolatce, że skończył ze sterydami i znów jest chłopakiem, w którym kiedyś się zakochała.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment