Cze 16, 2016
31 Views

SZKOŁA odcinek 106 online TVN PLAYER – OGLĄDAJ Szkoła z 16.06.2016 (odc. 106) – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odcinek 106 z 16.06.2016 online TVN PLAYER. Oglądaj serial SZKOŁA odc. 106 online za darmo – kliknij LINK i przejdź do serialu Szkoła odcinek 106 JUŻ TERAZ:

>> LINK Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

Szkoła odc. 106 online PLAYER TVN i w TV – oglądaj:

  • gdzie: TVN
  • kiedy w TV Szkoła 106: czwartek, 16.06.2016
  • godzina: 16:00
  • online: tak, player.pl

Szkoła odcinek 106 streszczenie:

Licealistka Kasia Czerkawska z 3b jest w piątym miesiącu ciąży ze swoim chłopakiem, Rafałem Malewiczem. Para po maturze planuje zamieszkać razem, a póki co wszystko trzyma w tajemnicy.Jednak dłużej nie wytrzymując Kasia decyduje się w końcu o wszystkim powiedzieć swojej mamie, z którą jest bardzo związana. Nieoczekiwanie dla dziewczyny, jej mama zgadza się na zamieszkanie córki z chłopakiem.

Jak przekonać rodziców, żeby pozwolili mieszkać z chłopakiem

Zakochani są bardzo szczęśliwi, że uda im się stworzyć prawdziwą rodzinę. Nie wiedzą, że kobieta ma inne plany wobec córki, w związku z czym próbuje przekupić chłopaka.Kiedy Rafał wyznaje prawdę swojej dziewczynie, ona nie może w to uwierzyć, dochodzi między nimi do awantury. Kasia prosi o wyjaśnienia od mamy, jednak kobieta okłamuje ją i twierdzi, że chciała pomóc finansowo chłopakowi, ale on to odrzucił.Wspólna przyszłość Kasi i Rafała stoi pod wielkim znakiem zapytania…

>> Szkoła odcinek 106 i pozostałe <- sprawdź teraz

>> Szkoła – odcinek 107 online PLAYER TVN >>

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment