SZKOŁA odcinek 105 online TVN PLAYER – OGLĄDAJ Szkoła z 15.06.2016 (odc. 105) – kliknij i ZOBACZ:


SZKOŁA odcinek 105 z 15.06.2016 online TVN PLAYER. Oglądaj serial SZKOŁA odc. 105 online za darmo – kliknij LINK i przejdź do serialu Szkoła odcinek 105 JUŻ TERAZ:
>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

Szkoła odc. 105 online PLAYER TVN i w TV – oglądaj:

  • gdzie: TVN
  • kiedy w TV Szkoła 105: środa, 15.06.2016
  • godzina: 16:00
  • online: tak, player.pl

Szkoła odcinek 105 streszczenie:

Natalia Czapla z licealnej 2d jest załamana, bo od dłuższego czasu nie może znaleźć sobie chłopaka. Przyjaciółki wspierają ją i namawiają, żeby spróbowała umówić się z kolegą, który od dawna jej się podoba.

Co zrobić, gdy chłopak nie przyjmie zaproszenia?

W końcu Natalia postanawia zaprosić Piotrka na imprezę, niestety nastolatek odmawia.W związku z tym przyjaciółki postanawiają pomóc dziewczynie i organizują w tajemnicy casting na jej chłopaka. Ostatecznie płacą jednemu z uczniów, Markowi, żeby udawał zakochanego.

Jak zachęcić chłopaka do zainteresowania się dziewczyną?

Natalia nie podejrzewa, że chłopak interesuje się nią za sprawą jej koleżanek i jest bardzo podekscytowana, że nareszcie ktoś stara się o jej względy.Tymczasem Marek stawia dziewczynom warunek, albo zapłacą mu więcej, albo nie będzie już udawał i o wszystkim dowie się ich przyjaciółka…

>> Szkoła odcinek 105 i pozostałe <- sprawdź teraz

>> Szkoła – odcinek 106 online PLAYER TVN >>

Koniecznie zobacz:

Kategoria