Cze 8, 2016
26 Views

SZKOŁA odcinek 100 online TVN PLAYER – OGLĄDAJ Szkoła z 8.06.2016 (odc. 100) – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odcinek 100 z 8.06.2016 online TVN PLAYER. Oglądaj serial SZKOŁA odc. 100 online za darmo – kliknij LINK i przejdź do serialu Szkoła odcinek 100 JUŻ TERAZ:

>> LINK Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

Szkoła odc. 100 online PLAYER TVN i w TV – oglądaj:

  • gdzie: TVN
  • kiedy w TV Szkoła 100: środa, 8.06.2016
  • godzina: 16:00
  • online: tak, player.pl

Szkoła odcinek 100 streszczenie:

Patryk Głowiński z Ib gimnazjum, znany w szkole rozrabiaka, mówi nauczycielom, że jego kolega Wojtek chciał popełnić samobójstwo i jest w szpitalu.Nauczyciele nie wierzą mu, myślą, że to kolejny dowcip chłopaka. Wkrótce okazuje się, że uczniowie umieścili w Internecie informację ośmieszającą Wojtka i to mogło być przyczyną jego załamania.

Uczeń chciał popełnić samobójstwo

Wychowawczyni – Barbara Gruszka bardzo martwi się o swojego ucznia. Patryk odwiedza kolegę w szpitalu, na miejsce przyjeżdżają również jego rodzice.Ojciec jest zły na syna, dochodzi do rękoczynów. Patryk bardzo martwi się o kolegę. Czuje, że powinien powiedzieć komuś o tym, że Wojtek jest bity przez ojca… Jednak obiecał przyjacielowi, że nie zdradzi jego sekretu.

>> Szkoła odcinek 100 i pozostałe <- sprawdź teraz

>> Szkoła – odcinek 101 >>

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment