Kwi 12, 2016
246 Views

SZKOŁA odc. 266 online TVN PLAYER – oglądaj serial SZKOŁA 266 odcinek z 13.04.2016 online – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odc. 266 online dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA z 12.04.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK Szkoła odc. 266 zostanie udostępniony ok. 17:00 w środę, 13 kwietnia 2016 r. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

Szkoła odc. 266 w TVN PLAYER streszczenie:


Gimnazjalista Nikodem Gil myśli, że dzięki udziałowi w turnieju szachowym zdobędzie popularność wśród uczniów. Jest zawiedziony, kiedy okazuje się, że szachy nikogo nie interesują. Zmienia się to jednak, gdy wraz z kolegami z drużyny szachowej udziela telewizyjnego wywiadu. Chłopak zyskuje wreszcie upragnioną sławę. Nikodem przegrał jednak na turnieju szachowym swój mecz i jego nowi znajomi się od niego odwrócili. Nie chce się z tym pogodzić. Zdesperowany za wszelką cenę postanawia odzyskać ich sympatię.Przyjaciele Maks Nowacki i Rafał Zięcina mają już dosyć ciągłych kłótni swoich dziewczyn, Kasi Przybysz i Dagmary Wilk. Obie bardzo się nie lubią. Chłopcy postanawiają wybrać się sami do kina. Boją się jednak powiedzieć o tym Kasi i Dagmarze, dlatego każdy z nich ma inną wymówkę dla swojej dziewczyny.Tymczasem Kasia Przybysz podejrzewa, że Maks zdradza ją z atrakcyjną koleżanką. Razem z Dagmarą postanawiają śledzić chłopaka, żeby przyłapać go na gorącym uczynku. Dziewczyny nie mają pojęcia, że Maks spotyka się potajemnie z Rafałem.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment