Kwi 4, 2016
60 Views

SZKOŁA odc. 260 online TVN PLAYER – oglądaj serial SZKOŁA 260 odcinek z 5.04.2016 online – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odc. 260 online już dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA z 5.04.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK Szkoła odc. 260 zostanie udostępniony ok. 17:00 we wtorek, 5 kwietnia 2016 r. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

Szkoła VOD odc. 260 w TVN PLAYER streszczenie:

Klaudia Tomala z 3b gimnazjum od jakiegoś czasu prowadzi bloga o modzie. Dziewczyna w szkole jest nieśmiała i wstydliwa, dlatego nie przyznaje się do swojej pasji. Boi się, że inni uczniowie ją wyśmieją. Monika Zarzycka jest fanką bloga Klaudii, ale nie ma pojęcia, że to nieśmiała koleżanka z klasy go prowadzi. Jest przekonana, że Klaudia kopiuje jej styl. Postanawia dać jej nauczkę i zastraszyć ją.  Klaudia jest załamana i boi się zemsty, nie zamierza jednak rezygnować z prowadzenia boga.

>> Warsaw Shore 5 odcinek 6 – kliknij i zobacz

Jadźka Stefaniak z 2b jest najlepszą uczennicą w klasie i dziewczyną Franka Lisa z równoległej klasy. Oboje są naukowcami i konstruktorami wynalazków. Z tego powodu oboje dręczy i wyśmiewa klasowy kolega Jadźki, Witek Strzębski. Franek i Jadźka jakiś czas temu skonstruowali robota. Teraz pracują nad jego udoskonaleniem, bo chcą startować ze swoim wynalazkiem w kolejnych konkursach na całym świecie. Witek postanawia  zniszczyć ich wynalazek.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment