Mar 30, 2016
62 Views

SZKOŁA odc. 257 online TVN PLAYER – oglądaj serial SZKOŁA 257 odcinek z 31.03.2016 online – kliknij i ZOBACZ:

Written by

SZKOŁA odc. 257 online już dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA z 31.03.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:
>> LINK Szkoła odc. 257 zostanie udostępniony ok. 17:00 w czwartek, 31 marca 2016 r. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!

Szkoła VOD odc. 257 w TVN PLAYER streszczenie:

Anita Soroń od niedawna jest uczennicą 1d liceum. Dziewczyna zamierza rzucić szkołę i uciec do Anglii ze starszym od siebie chłopakiem. 20-latek namawia ją do okradania uczniów, aby zebrać pieniądze na podróż. Anitę przyłapuje zakochany w niej Alan Zagórski. Licealistka okłamuje go, że pieniądze potrzebne jej są na leczenie chorej siostry. Alan chce zebrać dla dziewczyny potrzebną kwotę. Licealista nie wie, że dziewczyna go okłamała.

>> HIT Telewizji online NA DZIŚ: FADED – Alan Walker

Monika Zaręba z 1c liceum jest zakochana w starszym o rok koszykarzu. Żeby zwrócić na siebie jego uwagę, postanawia zapisać się do szkolnej drużyny cheerleaderek. Jest przejęta, bo bardzo zależy jej na dobrym występie. Jednak do castingu zgłasza się też gimnazjalistka, znana ze swoich umiejętności akrobatycznych. Aby wygrać rywalizację z młodszą koleżanką i dostać się do zespołu nastolatka wykorzystuje każdą chwilę na wyczerpujący trening. Decydujący występ kończy się niestety wypadkiem.

SZKOŁA VOD || Szkoła odc. 258 >>

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
NOWOŚCI · SERIALE

Leave a Comment