Mar 22, 2016
22 Views

SZKOŁA odc. 251 online TVN PLAYER – oglądaj serial SZKOŁA 251 odcinek z 22.03.2016 online – kliknij i ZOBACZ:

Written by


SZKOŁA odc. 251 online już dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA z 22.03.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK /Szkoła odc. 251 zostanie udostępniony ok. 17:00 we wtorek, 22 marca 2016 r. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia o ciekawych serialach i nowych odcinkach!/

Szkoła VOD odc. 251 w TVN PLAYER streszczenie:


Inga Sowińska z gimnazjalnej klasy 1a została wegetarianką i chce nakłonić innych, żeby też zrezygnowali z jedzenia mięsa. Nastolatka organizuje w szkole akcje na rzecz ochrony praw zwierząt. Kiedy koledzy Ingi zaczynają z niej żartować, dziewczyna postanawia przynieść do szkoły swoją ukochana kurę, żeby przekonać ich, że nie wolno zabijać zwierząt. Dziewczyna jest w tym bardzo natarczywa, co nie podoba się jej kolegom. Chłopcy wykradają Indze kurę. Potem robią jej okrutny żart i podrzucają do plecaka kurczaka z rożna.

>> WARSAW SHORE 5 ODC 4 online – oglądaj :


Do licealnej klasy 1c dołącza nowy uczeń, Dawid Olech, który został usunięty z poprzedniej szkoły. Chłopak jest chuliganem i znęca się nad innymi. Okazuje się, że jeden z licealistów chodził z nim do gimnazjum. Nastolatek jest przestraszony, bo Dawid gnębił go i wyśmiewał. Wie, że chłopak jest zdolny do wszystkiego. Adam jest przerażony, ale postanawia przeciwstawić się Dawidowi. Ten w zemście podtapia chłopaka w toalecie. Wkrótce uczeń traci w szkole przytomność.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment