Mar 7, 2016
23 Views

SZKOŁA odc. 240 online TVN PLAYER – oglądaj serial SZKOŁA odcinek 7.03.2016 online – kliknij i ZOBACZ:

Written by

SZKOŁA odc. 240 online już dostępny w internecie na VOD! Oglądaj serial SZKOŁA z 7.03.2016 w TVN PLAYER – kliknij LINK i przejdź do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK /Szkoła odc. 240 zostanie udostępniony ok. 17:30 w poniedziałek, 7 marca 2016 r. Polub Telewizja online za darmo na Facebooku, żeby otrzymać powiadomienie o nowym odcinku!/

Szkoła VOD odc. 240 w TVN PLAYER streszczenie:

Olaf Kotarski i Kajetan Łukowski z gimnazjalnej 1b przyjaźnią się od czasów przedszkola i są najlepszymi kolegami. Olaf jest załamany, kiedy dowiaduje się, że Kajetan za tydzień przeprowadza się do rodziców do Londynu.

>> WARSAW SHORE 5 ODC 2 online – oglądaj!

Chłopak nie ma zamiaru zostawiać przyjaciela i postanawia przekonać mamę, by razem z nim i siostrą także wyjechała do Anglii. Wymyśla, że kiedy kobieta straci pracę w szpitalu łatwiej da się przekonać do wyjazdu. Dosypuje jej do kawy dopalacz, po którym mama traci przytomność.Kaja Jarosik z licealnej 3a od kilku tygodni jest w związku z Mateuszem Adamskim z tej samej klasy. Dziewczynie jednak nie podoba się, że Mateusz jest bardzo zazdrosny i wciąż próbuje ją kontrolować. 19-latkowie nie potrafią się porozumieć i ciągle się kłócą.

Dziewczyna jest zachwycona, kiedy poznaje kolegę, który projektuje i szyje ubrania. Nie wie, że 18-latek jest w niej od dawna zakochany.Chłopak Kai jest pewny, że dziewczyna chce z nim zerwać. Postanawia zastraszyć Adriana, by ten dał jej spokój.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment