SPRAWIEDLIWI WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 59 online NOWY SEZON IPLA PL - OGLĄDAJ ZA DARMO Sprawiedliwi Wydział Kryminalny odc. 59 VOD / ipla [20.03.17 * pn.]. Kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez: online-tv.pl

SPRAWIEDLIWI WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 59 online Nowy Sezon VOD IPLA.pl - OGLĄDAJ ZA DARMO SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY odc. 59 ipla / VOD. Kliknij LINK, żeby obejrzeć odcinek 59 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny z 20.03.2017 - ZOBACZ TERAZ nowy sezon:

SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 59 online NOWY SEZON LINK Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny  odcinek 59 online ipla.pl TV 4 [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ]

ZWIASTUN SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY odc. 59 online Nowy sezon [ipla.pl; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 59 online VOD TVP i TV - OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TV 4
  • kiedy: poniedziałek, 20.03.2017
  • godzina: 20:00
  • online za darmo SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY odc. 59 online: TAK - patrz LINK na górze

SPRAWIEDLIWI WYDZIAŁ KRYMINALNY odcinek 59 online POWTÓRKA - zobacz:

Powtórka serialu SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY odc. 59 dostępna jest pod LINKiem na górze artykułu. Oprócz tego można ją obejrzeć w następujących terminach:

  • piątek 24.03., godzina 20:00 TV4

SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY odc. 59 vod / ipla - opis, STRESZCZENIE:

Ktoś morduje samotną staruszkę. Z mieszkania ofiary giną nie tylko pieniądze. Nie ma natomiast śladów włamania. Podejrzenie pada na wnuka, który był jedyną rodziną zamordowanej kobiety. Chłopak od pewnego czasu obraca się w nieodpowiednim towarzystwie. Jest jeszcze Bożena, opiekunka z Mopsu, była alkoholiczka, która odwiedzała denatkę. Czy ta wymieniona dwójka podejrzanych posiada odpowiednie alibi? Tropem w tej sprawie okaże się być pewien przedmiot o niemałej wartości. To Przybylska i jej niezawodna intuicja pokierują śledztwo na odpowiednie tory. Tymczasem Kacper zaprasza ojca na kolację do restauracji. Stasiak cieszy się na tę okazję. Jest szansa na poprawienie relacji z synem. Ten wieczór nie skończy się jednak przyjemnie. Pewne nierozwiązane sprawy z przeszłości stają im na drodze.
YouTube zobacz TUTAJ 

SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY vod / ipla - opis, STRESZCZENIE:

Nowy serial kryminalny, przygotowany przez twórców hitu „Policjantki i Policjanci”. Fabuła serialu jest bardzo zbliżona i koncentruje się na pracy dwóch par policjantów, które stanowią dwa zespoły dochodzeniowe. Prowadzone przez nich śledztwa, rozbudowują się jednocześnie wątki osobiste pierwszoplanowych postaci, które ukazują życiowe perypetie i uczuciowe komplikacje. Dynamiczną akcję podkreślają techniki zastosowane w realizacji, m.in. zdjęcia nakręcone przy pomocy dronów. W obsadzie telewidzowie zobaczą m.in. znanego z "W-11-Wydział Śledczy" Sebastiana Wątrobę, Marka Włodarczyka oraz grono młodych aktorów: Kamilę Ścibiorek, Michała Mrozka, Weronikę Lewoń i Dariusza Karpińskiego.
Źródło:

Ilustracje/ ipla.pl

Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nie przegap!