access_timeSobota 16-09-2017
remove_red_eye0
comment0

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA odcinek 2 sezon 2 online Player.pl [ROZRYWKA] - OGLĄDAJ Ślub od 1 wejrzenia VOD odc. 2 [18.09.17 * pn.]. Kliknij i ZOBACZ [WIDEO+ZDJĘCIA]:

Napisane przez: online-tv.pl
ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA odcinek 2 sezon 2 online - ZA DARMO "Ślub od pierwszego wejrzenia" - ODCINEK z 18.09.2017. Kliknij LINK i ZOBACZ TERAZ: OGLĄDAJ Ślub od pierwszego wejrzenia odcinek 2 >> LINK Ślub od pierwszego wejrzenia odcinek 2 VOD online za darmo [player.pl; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ]

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA odcinek 2 sezon 2 online VOD i w TV - OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVN
  • premiera TV: poniedziałek, 18.09.2017
  • godzina: 23:30
  • stream online za darmo Ślub od pierwszego wejrzenia odcinek 2: TAK, player.pl - patrz LINK powyżej

Ślub od pierwszego wejrzenia odcinek 2 POWTÓRKA - zobacz:

Program znajdziesz pod LINKiem powyżej. Oprócz tego obejrzysz go w następujących terminach:
  • środa, 20 września, godzina 1:05 TVN

Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 2 opis, streszczenie:

Po wielu miesiącach analiz, spotkaniach z kandydatami i tygodniach badań, a także wielogodzinnych rozmowach, ekspertom udało się wskazać dwie pary, które mają dużą szansę na udany związek. Problem stanowiło jednak wytypowanie trzeciej pary. Ważne przecież, aby po przeanalizowaniu wszelkich za i przeciw mieć pewność, że tych dwoje może z powodzeniem pracować nad wspólną przyszłością. W pierwszym odcinku, poznaliśmy dwie pary. Pierwsza z nich to Paulina i Krzysztof. Paulinę do programu zgłosiła siostra. Ma za sobą kilka związków, które mimo jej dużej wiary w powodzenie relacji nie przetrwały próby czasu. Krzysztof mieszka i pracuje w Holandii. Jest samodzielny i posiada w sobie wiele energii. Był już żonaty. Druga z par wskazanych przez ekspertów to Anna i Grzegorz. Anna nie ma dobrych doświadczeń z mężczyznami. Zbyt szybko angażuje się emocjonalnie, trafiając na takich, którzy nie są gotowi na stały związek. Prawdziwa, odwzajemniona miłość jest jednym z jej największych marzeń. Grzegorz, to bardzo uduchowiony mężczyzna, stawiający na samorozwój. Ma dość samotności. Do tej pory był w kilku poważnych związkach i zależy mu, aby codzienność dzielić z kochającą osobą. Następnym krokiem wybranych par będzie poinformowanie najbliższych o planowanym ślubie. Niestety zdaniem ekspertów jest to bardzo trudny moment, który z uwagi na różne reakcje rodzin i przyjaciół może odwieźć pary od decyzji o małżeństwie i spowodować wycofanie się z eksperymentu. Eksperci nadal prowadzą dyskusje na temat wyboru trzeciej z par, którą zaproszą do dalszego udziału w eksperymencie. Muszą być naprawdę pewni, że wskażą tych, którzy rzeczywiście będą w stanie pracować nad wspólną szczęśliwą przyszłością. Ich ostateczną decyzją jest dać szansę parze, która wzbudzała najwięcej kontrowersji i powodowała najgorętsze dyskusje. Oboje są świetnie dopasowani i bardzo chętni na założenie rodziny, wydają się jednak nie do końca gotowi, aby poddać się zasadom obowiązującym w programie. Może jednak tym dwóm zamkniętym w swoich światach osobom uda się zbudować związek pełny miłości i zaufania.

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA opis producencki:

Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu… „Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący na całym świecie skrajne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, niemniej ciągle marzą o wielkiej miłości. W jej znalezieniu pomoże tym razem nie swatka czy portal randkowy, lecz specjaliści: prof. Bogusław Pawłowski, Kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego, od lat badający preferencje w doborze partnerów, Monika Staruch, seksuolog oraz dr Piotr Mosak, psycholog. Testy psychologiczne, wielogodzinne rozmowy, analiza zapachu i wymiarów… To naukowe wytyczne do znalezienia idealnego partnera. Na tych, którym wystarczy odwagi, by powiedzieć „tak” nieznajomej osobie, czeka podróż poślubna oraz wspólne mieszkanie. Miłosny eksperyment potrwa miesiąc. Po tym czasie każda z par będzie musiała podjąć decyzję, czy chce dalej budować wspólną przyszłość. Jaki będzie finał tego kontrowersyjnego doświadczenia? Czy naukowe podejście do miłości sprawdzi się w praktyce a wybory ekspertów okażą się strzałem w dziesiątkę?

>>ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA sezon 2 odcinek 1 | Ślub od pierwszego wejrzenia SEZON 2 odc. 3 >>
Źródło ilustracji: wszystkie – TVN/player TVN – zrzuty ekranu ze zwiastuna Ślub od pierwszego wejrzenia odc. 2 sezon 2
Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.