Mar 16, 2016
6 Views

SINGIELKA odcinek 102 online VOD w TVN PLAYER – oglądaj serial TVN Singielka 102 [21.03.2016 * poniedziałek] – kliknij i ZOBACZ:

Written by


Singielka odc. 102 w TVN player online za darmo. Oglądaj online serial Singielka odcinek 102 z poniedziałku 21.03.2016 na VOD TVN. Kliknij LINK, żeby przejść do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; polub Online-TV na Facebooku, żeby dowiadywać się o premierach odcinków online!]/Singielka odc. 102 w całości zostanie udostępniony ok. 21:30, 17.03.2016/

Singielka odc. 102 w TVN Player STRESZCZENIE:


Elka postanawia zrobić reportaż, który podrzuciła jej Malena i jedzie na spotkanie z Zadolnym. Andrzej martwiąc się o Elkę, wysyła za nią Tomasza. Projektant początkowo chce współpracować, ale widząc wchodzącego fotografa wycofuje się. Między Tomaszem i Elką wybucha kolejna awantura, którą potęguje telefon od Sylwii z prośbą spotkanie.

>> WNIOSEK o 500 złotych na dziecko [WZÓR] – do pobrania za darmo. Kliknij i ŚCIĄGNIJ

Natalia zaprasza Roberta z dziewczyną. Spotkanie przebiega w nerwowej atmosferze i obrażona Asia wychodzi. Robert przeprasza za jej zachowanie i umawia się z Natalią, żeby o tym pogadać, tym samym robiąc jej nadzieję , że między nim a Asią źle się układa…

Kategorie:
SERIALE

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *