Mar 16, 2016
2 Views

SINGIELKA odc. 101 online VOD w TVN PLAYER – oglądaj serial TVN Singielka 101 [17.03.2016 * czwartek] – kliknij i ZOBACZ:

Written by


Singielka odc. 101 w TVN player online za darmo. Oglądaj online serial Singielka odcinek 101 z czwartku 17.03.2016 na VOD TVN. Kliknij LINK, żeby przejść do serialu JUŻ TERAZ:

>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; polub Online-TV na Facebooku, żeby dowiadywać się o premierach odcinków online!]/Singielka odc. 101 w całości zostanie udostępniony ok. 21:30, 16.03.2016/

Singielka odc. 101 w TVN Player STRESZCZENIE:


Sylwia wypłakuje się Elce i prosi o pomoc w odzyskaniu Tomasza. Elka nie wie, co robić. Spotkanie z Sylwią przerywa… Tomasz.Sława kombinuje jak pogodzić się z mężem. Genowefa radzi jej, żeby dała mu trochę czasu. Dobry humor zaczyna dopisywać Natalii, która spotyka się z Robertem i dostaje od niego upominek z gór. Stara miłość nie rdzewieje?

>> WNIOSEK o 500 złotych na dziecko [WZÓR] – do pobrania za darmo. Kliknij i ŚCIĄGNIJ

Tomasz zarzuca Elce wtrącanie się w jego życie. Elka nie wie, że Sylwia znowu knuje, przez co Tomasz czuje się oszukany. Malena postanawia posunąć się jeszcze dalej i skończyć karierę Elki w portalu.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Bezwzględny zakaz kopiowania materiałów !!