access_timeWtorek 15-03-2016
remove_red_eye0
comment0

SINGIELKA odc. 100 online VOD w PLAYER.pl – oglądaj serial TVN Singielka 100 [16.03.2016 * środa] – kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez: online-tv.plSingielka odc. 100 w TVN player online za darmo. Oglądaj online serial Singielka odcinek 100 ze środy 16.03.2016 na VOD TVN. Kliknij LINK, żeby przejść do serialu JUŻ TERAZ:


>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; polub Online-TV na Facebooku, żeby dowiadywać się o premierach odcinków online!]/Singielka odc. 100 w całości zostanie udostępniony ok. 21:30, 15.03.2016/

Singielka odc. 100 w TVN Player STRESZCZENIE:
Sława przyodziewa żałobę po odejściu Olgierda. Na nic zdają się tłumaczenia Genowefy, że Olgierd wyjechał tylko po to, żeby w spokoju dokończyć artykuł. Z odsieczą ruszają Elka i Natalia, które starają się pocieszyć Sławę.

>> HERO – Extreme Music MP3 DO POBRANIA piosenka z Pamiętników z Wakacji

Z misją pocieszenia Elka postanawia ruszyć także do Tomasza, który wciąż jest mocno przybity. Na koniec dnia proponuje jej jednak wspólne wyjście. Czy Elce uda się zbliżyć do Tomasza?W redakcji Dorota wprowadza nowe porządki i oczekuje od wszystkich nowych pomysłów. Krzysiek, który jest pewien swojej pozycji, nie zamierza stosować się do nowych wytycznych. Czyżby już zapomniał, że Dorota to nie jest ktoś, z kim można pogrywać?
Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.