REDAKCJA odc. 1 online VOD Fokus TV – oglądaj serial Redakcja odcinek 1 z 17.03.2016 na Fokus.tv – kliknij i ZOBACZ za darmo:
REDAKCJA odcinek 1 na VOD. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial Fokus TV REDAKCJA z dn. 17.03.2016. Redakcja odc. 1 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> ZWIASTUN [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]>> LINK Fokus.tv VOD [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/polub Telewizję online na Facebooku, żeby otrzymywać informacje o nowych odcinkach!/

Redakcja odcinek 1 OGLĄDAJ ONLINE:


Redakcja odc. 1 STRESZCZENIE:


Po burzliwym rozstaniu Piotra i Anny, która odeszła do konkurencyjnej redakcji, a także w obliczu braku artykułu na pierwszą stronę gazety, redakcja jest zmuszona do szybkiego znalezienia gorącego tematu. Wszyscy przeszukują swoje notatki, ale żadna sprawa nie nadaje się na „jedynkę”.

>> Jak spać krócej, ale efektywniej? Jak skrócić czas potrzebny na sen? Kliknij i SPRAWDŹ

Początkująca dziennikarka Basia dzięki swoim kontaktom w policji dowiaduje się o odnalezieniu w pobliskiej kamienicy starej walizki z ludzkimi szczątkami. Była to wówczas głośna sprawa i wzbudziła duże zainteresowanie. Policji niestety do tej pory nie udało się ustalić nic konkretnego. Dochodzenie utknęło w miejscu.Alicja ma duże wątpliwości, ale Piotr, Adam i Basia przekonują ją, że dadzą radę napisać dobry i sensacyjny artykuł. Basia kontaktuje się ze swoim policyjnym informatorem – Grzegorzem, dzięki któremu zdobywa istotne dla sprawy informacje. Namawia też kolegów do prowokacji dziennikarskiej, która ma na celu ująć sprawcę morderstwa sprzed lat.

Redakcja odc. 1 OBSADA:

  • Basia Makowska – reporterka
  • Piotr Ratajczak – szef działu śledczego
  • Adam Małecki – dziennikarz śledczy
  • Alicja Sokołowska – redaktor naczelna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *