RADWAŃSKA – WILLIAMS prawdopodobnie w czwartek 28.01 [półfinał Australian Open 2016]. Kliknij i ZOBACZ:


5 (100%) 1 vote

 Agnieszka Radwańska łatwo pokonała Hiszpankę Suárez Navarro i wygrała w setach 6-1 6-3. Oznacza to, że po meczu Radwańska – Suárez Navarro Polka jest już w półfinale Australian Open 2016 i ZAGRA Z SERENĄ WILLIAMS! Kliknij i ZOBACZ:

>> LINK do retransmisji [zostanie zaktualizowany, gdy powtórka TV dostępna będzie online]Radwańska grała pod słońce, co ją mocno irytowało – jak podkreślali zarówno komentatorzy oraz ona sama w wypowiedzi po meczu.

>> Barwy szczęścia VOD – kliknij i oglądaj za darmo

Być może dlatego dążyła do szybkiego zakończenia pojedynku: w chwili, gdy słońce znajdowało się w najbardziej niekorzystnym położeniu (ok. 13:00 czasu Melbourne, ok. 3:00 czasu polskiego), mecz Radwańska – Suárez Navarro był już zakończony wynikiem 2-0.W półfinale Agnieszka Radwańska z Sereną Williams. Data pojedynku w momencie publikacji tego tekstu nie była jeszcze ustalona – ale będzie to prawdopodobnie czwartek, 28.01.2016 r.

Konferencja prasowa Radwańskiej po meczu z Suarez (w języku angielskim):

>> Euro 2016 online, Australian Open, Teleexpress – oglądaj online-tv.pl

Radwańska – Suárez Navarro POWTÓRKA TV

Powtórka meczu Radwańska – Suárez Navarro powinna zostać wyemitowana w następujących porach [data i godzina emisji może ulec zmianie]:

  • Eurosport 1 – wtorek, 26.01, 14:29

>>Teleexpress online za darmo w internecie


vod tvp.pl
admin@online-tv.pl